Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

Myślenicki Festiwal Lata 2019: Kto powinien zagrać na Zarabiu? Ruszyła ankieta

Myślenicki Festiwal Lata dopiero za pół roku, jednak już dzisiaj organizatorzy pytają o artystów oraz mocne i słabe strony imprezy

Na oficjalnej stronie miasta znalazła się ankieta dotycząca organizacji Myślenickiego Festiwalu Lata. Impreza została zaplanowan na 27 i 28 lipca.

W internetowym głosowaniu organizatorzy pytają o wykonawcę na sobotę i niedzielę, a także o mocne i słabe strony Myślenickiego Festiwalu Lata. Każdy może zaznaczyć jedną z propozycji artystów lub w opcji "inna odpowiedź" wpisać zaproponowanego przez siebie wykonawcę.

Marek Pajka z Wydziału Promocji, Strategii i Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach: Liczymy na kreatywność mieszkańców i mamy nadzieję, że wspólnymi siłami dni naszego miasta możemy uczynić niezapomnianą imprezą plenerową. Zapraszamy do promowania ankiety, aby jak najwięcej osób oraz gości Gminy Myślenice mogło przedstawić swoje zdanie.

Kolejne pytanie dotyczy ewentualnych propozycji lub uwag na temat organizacji Myślenickiego Festiwalu Lata, atrakcji i imprez towarzyszących, dzięki którym postaramy się spełnić oczekiwania mieszkańców.

 

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2019? Zagłosuj klikając w baner 

 

Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2018 na głównej scenie wystąpił zespół Future Folk, Sylwia Grzeszczak, Sławomir i zespół IRA.

 

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Myślenice 

Powiązane tematy

Komentarze (37)

 • 15 gru 2018

  Metalica , AC/DC , Slayer

  67 8 Odpowiedz
 • 15 gru 2018

  Szczerze, wynajął bym świetną i profesjonalną kapelę, która doskonale kopiuje różne przeboje.
  Zabawa z kolejnymi przebojami a nie recital jednego zespołu z jednakową muzyką.

  51 20 Odpowiedz
 • 15 gru 2018

  A na niedzielę na spokojnie J.M.Jarre

  33 7 Odpowiedz
 • 15 gru 2018

  Niezapomniana impreza plenerowa..? Chyba dla panów sprzątających od godziny 4 rano ten pozostawiony syf. Kto by nie wystąpił, cała impreza będzie wyglądała tak, jak zwykle. Wydaje mi się, że nasz Festiwal Lata z roku na rok coraz to gorszy. :(

  33 8 Odpowiedz
 • mirek@ 15 gru 2018

  raczej nie nowa, bo sie przewija w roznych tekstach od dawna jak pan dawid kiedy jest mowa o policji. dobra robote robi jak dla mnie pierwszy urzednik od dawna ktory promuje swoja prace i urzad. i dobre, przynajmniej komus sie chcialo zrobic te ankiety i zapytac mieszkancow, dawniej to wybierali kogo chcieli

  24 12 Odpowiedz

Zobacz więcej