Miasto

Myślenice: Pijany kierowca uszkodził cztery samochody. Miał 2 promile

Myślenice: Pijany kierowca uszkodził cztery samochody. Miał 2 promile

18-letni kierowca opla uszkodził cztery samochody zaparkowane na ul. Reja w Myślenicach

W sobotę około godziny 22:00 partol myślenickiej policji został wezwany na ul. Reja w Myślenicach, gdzie kierowca opla wjechał w zaparkowane pojazdy. Następnie jadąc całą szerokością drogi odjechał w kierunku ronda, na którym skręcił w lewo ,,pod prąd” w ul. Kasprowicza, po czym zatrzymał się przy jednej z posesji. Tam zatrzymał go jeden ze świadków zdarzenia.
 
Jak się okazało, młody kierowca był pijany, a badanie wykazało niemal 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej w samochodzie policjanci znaleźli dodatkową butelkę wódki.
 
- Młodemu kierowcy zatrzymano prawo jazdy, a sam trafił do policyjnego aresztu. Uszkodzeniu uległy cztery samochody osobowe, w związku z czym odpowie nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu, ale również uszkodzenie mienia. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia Dawid Wietrzyk, rzecznik myślenickiej policji.

Komentarze (6)

 • Bezimienny Beznazwiskowy 4 lut 2019

  Ło Skur weeeensyn :P

  17 Odpowiedz
 • 5 lut 2019

  Widze ze tu cenzura i pp. . . Wiec dotam ze sprawdza byl obywatel UKRAINY!! (nie tej w Jasienicy) pijanxm w 4D.

  11 3 Odpowiedz
 • 5 lut 2019

  A co zmienia, że był to obywatel Ukrainy?

  10 15 Odpowiedz
 • 5 lut 2019

  Deportacja i zakaz wjazdu na 10 lat. Za chwile będą potrzebować takich chojraków u siebie to prawie się wykaże.

  11 3 Odpowiedz
 • 6 lut 2019

  eee 2 promile w polsce to rozumiem ale u nich to nawet nie byl na lekkim rauszu a ze tu wasko i ciemno nie chciol zderzyc sie z pendolino lecacym do suchy o 22:04 stad pewno leciol pod prund. Dobrze ze prawko wzieli i ze zatrzymoli ale czy bileta na pociaga miol przy sobie waznego i paszpord polsada?

  3 5 Odpowiedz
 • 9 lut 2019

  Z jakiego powodu mój post został usunięty ??! ... Nie poddam się napiszę kolejny raz to samo ...
  Jaaa: napisał: "A co zmienia, że był to obywatel Ukrainy?" ... zmienia bardzo dużo ... gdyby był to ktoś z Myślenic lub okolicznych miejscowości zaraz by był obsmarowany i napiętnowany! A że ukrainiec to cisza! tylko dlatego, aby ludzie nie nabrali do ukrainców "mieszanych uczuć" Nikt tez nie napisał, że chłop miał podrobione prawo jazdy więc jechał bez żadnych uprawnień! - dlatego grozi mu 2 lata, a nie sama jazda po pijaku. Nie mam nic przeciwko by u Nas w Polsce pracowali, my również wyjeżdżamy na zachód. Tyle, że my jedziemy gdzieś i dostosowujemy się do panującej tam kultury, szanujemy tradycje i religie. Oni zachowują się jak dzicz myśląc, że są u siebie robią co chcą bez konsekwencji, a takie artykuliki jeszcze ich "wybielają". Jak dalej tak będzie to z Polski za kilka lat zrobi się kolejna Francja ze stadem arabów i płonącymi samochodami na ulicach!

  7 2 Odpowiedz

Zobacz więcej