Miasto

Powyborcze spotkanie z nowymi sołtysami i radnymi sołeckimi

Powyborcze spotkanie z nowymi sołtysami i radnymi sołeckimi

materiał promocyjny

W Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach odbyło się inauguracyjne spotkanie burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki oraz sekretarza Gminy Myślenice Roberta Pitali z nowo wybranymi sołtysami oraz utworzonymi radami wszystkich sołectw Gminy Myślenice

Podczas spotkania zostały wręczone zaświadczenia wyboru dla sołtysów oraz listy gratulacyjne dla członków rad sołeckich. Była to również okazja do rozmów oraz osobistego poznania się nawzajem w celu dalszej współpracy na rzecz rozwoju Gminy Myślenice. W czasie spotkania Burmistrz przedstawił także podział środków na poszczególne sołectwa z tzw. „rezerwy sołeckiej”

Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice: Gratuluje wszystkim Państwu, na których oddano głosy. Jesteście tymi osobami, na które nasze lokalne społeczności liczą i powierzają Państwu duży kredyt zaufania w pracy na rzecz każdej miejscowości Gminy Myślenice.

W tym miejscu chciałbym podkreślić rolę sołtysa. Jesteście najbliżej problemów naszych mieszkańców. Chciałbym Państwa zaprosić do współpracy, do której zachęcałem już podczas spotkań sołeckich zorganizowanych na początku tego roku. My, jako urzędnicy również potrzebujemy wsparcia z Państwa strony. Proszę abyśmy razem działali dla Gminy Myślenice. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Materiał powstał we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Myślenice 

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej