Miasto

Czołówka na Górnym Przedmieściu. Droga zablokowana, dwie osoby poszkodowane

Czołówka na Górnym Przedmieściu. Droga zablokowana, dwie osoby poszkodowane

Dzisiaj o godz. 8:10 na ul. 3-go Maja w Myślenicach doszło do czołowego zderzenia. Dwie osoby zostały poszkodowane, a droga była zablokowana

Do zderzenia doszło na przejściu dla pieszych. Samochody zablokowały ruch, a dwie osoby zostały poszkodowane. Pomocy udzieliły im Zespoły Ratownictwa Medycznego.

- Działania strażaków polegały na przeprowadzeniu sorbcji płynów eksploatacyjnych, usunięciu rozbitych elementów pojazdów z jezdni w celu przywrócenia jej dla ruchu kołowego – informuje mł. bryg. Roman Ajchler.

Na miejscu pracowały jednostki JRG Myślenice oraz OSP Śródmieście i Górne Przedmieście. Przyczynę tego zdarzenia ustalają funkcjonariusze Policji.

Komentarze (6)

 • 30 kwi 2019

  niektozy to dramat 0

  3 6 Odpowiedz
  • 1 maj 2019

   zwłaszca jak sie zbliza jakies swieto....sam wczoraj doswiadczyłem takich 3 razy...na trasie 26 km

   1- wyscigi dwóch osobówek po miescie (bardzo bardzo krótkie scinanie zakretów,przed pierwszym musiałem mocno zahamować,a drudiego przepuscic)
   2-cofanie na oslep...(zdarzyłęm uciec na lewy pas)
   3-wyprzedzanie ( jezdnia z dwoma ostrymi zakretami i to ze wzniesienami)

   i wszystko to w czasie około 30 min

   6 1 Odpowiedz
 • 30 kwi 2019

  Mieszkam na górnym od urodzenia, i to co tu się dzieje można określić mianem "dziki zachód". Ten kawałek prostej na którym był wypadek niejednokrotnie osobiście zgłaszałem na mapie zagrożeń jako niebezpieczny, ale nikt nic z tym nie robi, są tam 2 szkoły w tym przedszkole, a Górne jest dosłownie rozjeżdżane przez piratów drogowych. Nie mówię tu tylko o osobówkach, wyprzedzających z prędkością 100 km/h na 40, ale również o "gruszkach" które jadą dużo szybciej niż powinny. Pisałem o tym w jakimś temacie, to tylko kwestia czasu aż dojdzie tam do śmiertelnego wypadku.

  24 2 Odpowiedz
  • 4 maj 2019

   Seba - potwierdzam i dodam coś od siebie. Szeryfy z gruszek niejeden raz zachowują się tak, jakby to była trzypasmowa droga. Mają wyraźny problem z utrzymaniem auta w pasie jezdni i pomimo ucieczki nie korygują toru jazdy!

   3 Odpowiedz
 • 1 maj 2019

  0 przepisów..... można ale z głowa

  3 Odpowiedz
 • rxtx@poczta.fm 2 maj 2019

  cytat: "Działania strażaków polegały na przeprowadzeniu sorbcji płynów eksploatacyjnych". Koniec cytatu.

  A co to takiego ta "sorBcja" ? Może przed opublikowaniem treści, warto by wrzucic jego projekt do MS Word-a, żeby błędy pousuwać? Bo nawet w ślad google można przeczytać, że to słowo pisze się inaczej:
  https://www.google.com/search?ei=R9vKXMHeLZHFxgPZhZ2oDQ&q=sorpcja&oq=sorbcja&gs_l=psy-ab.1.0.0i10l10.3358.3358..20467...0.0..0.179.179.0j1......0....1..gws-wiz.......0i71.RSGfzb84jAk

  2 3 Odpowiedz

Zobacz więcej