Miasto

Myślenice: Dilerzy zatrzymani

Myślenice: Dilerzy zatrzymani
W listopadzie policjanci z wydziału kryminalnego myślenickiej policji zatrzymali w Myślenicach młodego mężczyznę z suszem konopi indyjskich

Fot. KPP Myślenice
- Podjęte ustalenia zaowocowały zasadzką, w którą wpadło trzech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie i udzielanie narkotyku innym osobom. Do czasu rozprawy wobec jednego z zatrzymanych myślenicki sąd wydał postanowienie o udzieleniu trzymiesięcznego tymczasowego aresztu, a pozostali, na wniosek prokuratury, otrzymali dozór policyjny i poręczenie majątkowe – o zatrzymaniu mówi Szymon Sala, oficer prasowy KPP w Myślenicach.

Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań. Obowiązująca ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii stanowi, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3, a za ich udzielanie innej osobie, jeśli jest połączone z „osiągnięciem korzyści majątkowej”, przepis przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Komentarze (40)

 • Marek Stoszek 28 lis 2009

  Nareszcie !!! To jak zaraza trzeba tępić wszelkimi sposobami.

  1 Odpowiedz
 • 28 lis 2009

  Dobrze...niech wyłapują tą gówniarzerię ! Zdrówko Policji

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 lis 2009

  brawo dla Policji!

  1 Odpowiedz
 • Paweł Powroźnik 7 gru 2009

  ...w tego typu sprawach, jako komentarz, opinie, mozna kierowac sie swoim rozumem, oczywiscie jesli ktos wie jak go uzywac...nie unikanie logiki, brutalne staniecie twarza w twarz z mocnymi dowodami, racjonalne fakty, z ktorymi nie sposob polemizowac wydaja sie niezbedne dla jasnosci przekazu...umiejetnosc czytania ze zrozumieniem; zapamietywanie i szukanie informacji, umiejetnosc dzielenia sie nimi w dyskusji, dialogu spolecznym, rozmowie; pewnosc siebie, hart ducha tez maja wielki wplyw na czystosc obrazu...wszystkie te umiejetnosci razem z sumowane, czy kazda z osobna wydaja sie nieodzowne dla poznawania otaczajacego nas Swiata...maja niebagatelny wplyw na czystosc rzeczywistosci, na wciaz uciekajaca prawde, choc zyjaca w cieniu klamstwa, jednak wciaz obecnej i znanej dla osob o otwartym umysle i szerokich horyzontach...prawda sie dlugo nie ukryje, wtedy kazdy skonfrontuje swoje poglady z rzeczywistoscia, i wyjdzie na jaw to na nie kazdemu zalezy...PRAWDA!!!
  pozdrowienia dla racjonalistow

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 gru 2009

  ech czytajac te komentarze stwierdzam, że Polska to jednak zadupie europy a Myślenice mimo, że posiadają prawa miejskie to dziura....ogarnijcie się, poczytajcie trochę np. raport WHO o marichuanie sporządzony przed legalizacją w Holandii. Boże jakie ćpuny, jakie narkotyki ? to przez takie chore podejście polskie wiezienia sa przepelnione, a sądy są zawalone pierdołami... notabene miesieczny koszt utrzymania wieznia kosztuje ok 2000 zl, dla porownania miesieczne utrzymanie dzieciaka w domu dziecka to koszt ok 1200-1400 zl. Dało wam do myślenia zaboboniarze ?

  Odpowiedz

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...