Miasto

Młodzi Socjaldemokraci rozdają prezerwatywy

Młodzi Socjaldemokraci rozdają prezerwatywy
Młodzi Socjaldemokraci z Myślenic na Rynku rozdawali darmowe prezerwatywy i materiały edukacyjne podczas Światowego Dnia Walki z AIDS


Pierwszy grudnia to Światowy Dzień Walki z AIDS. Od pięciu lat Federacja Młodych Socjaldemokratów z Myślenic bierze aktywny udział w obchodach tego święta. W tym roku swoją akcję rozpoczęli w poniedziałek o godz. 15. Przez godzinę przechodzący przez Rynek mieli okazję otrzymać darmowe prezerwatywy i materiały edukacyjne na temat profilaktyki HIV/AIDS.

- Nasze działania kierujemy przede wszystkim do młodych. Zależy nam na tym, aby przekazać wiedzę o HIV/AIDS. Apelujemy zarazem o stosowanie tej wiedzy w praktyce – czyli o unikanie ryzykownych zachowań seksualnych i stosowanie prezerwatyw – mówi Rafał Kudas, przewodniczący Rady Powiatowej SLD.

Przez godzinę rozdano kilkadziesiąt opakowań prezerwatyw i kilkaset ulotek

Komentarze (71)

 • 2 gru 2009

  Jakbyście jeszcze wiedzieli chłopcy i dziewczyny jak się to robi...

  1 Odpowiedz
 • 2 gru 2009

  Super Akcja...

  1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 mar 2010

  Szczota przekonałes mnie, przepraszam za moje słowa

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 sty 2010

  Wspaniała akcja, nareszcie ktos sie wzia za uświadamianie ludzi a nie bo w myslenicach jest tak po pisowsku czyli kazdy wie o nastolatkach w ciazy ale udaja ze nic takiego niema.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 gru 2009

  szczota przypomnę ci że to komunizm kojarzy się z zacofaniem z debilizmem i z syfem. a o tym że dzisiejsi socjaliści nie mają nic wspólnego z komunizmem to możesz(cie) sobie opowiadać osobnikom waszego pokroju - czyli oszołomom , primitywom i naiwniakom którzy mają wyprane mózgi m.in. przez dzisiejsze media z gazetą wybiórczą na czele i przez związek socjalistycznych państw jakim jest ta zaraza unia euro'pejs'ka! Precz z komunizmem w każdej postaci!

  Odpowiedz

Zobacz więcej