Kultura

Rockowa Majówka - Myślenice 2010

Rockowa Majówka - Myślenice 2010

Pierwsza impreza w Parku Przygody odbyła w strugach deszczu. Jednak pogoda nie zniechęciła organizatorów ani fanów ciężkich brzmień i na imprezie znalazło się prawie 100 osób

fot. organizator

W pierwszy dzień majówki miały odbywać się koncerty rockowe, a jako gwiazda wieczoru miała wystąpić grupa Zabili Mi Żółwia z Bielska Białej. Od rana wiele osób zadawało sobie pytanie, czy koncerty w ogóle się odbędą. Wątpliwości rozwiali organizatorzy. I tak przejście od parkingu i powierzchnia przy scenie została posypana żwirem, co pozwoliło na zabawę bez błota. Dodatkowo zadaszona scena połączona z wiatą osłoniła przed deszczem uczestników.

- Jesteśmy po pierwszej imprezie. Zalało nas całkowicie, do tego gradobicie i błyskawice ale... daliśmy rade! – mówią organizatorzy. – Przed następnymi imprezami planujemy zmienić kilka rzeczy. Przede wszystkim podest przed sceną, który będzie miał opcję zadaszenia, wybudujemy kładki między obydwiema wiatami, postawimy toalety bliżej głównej wiaty itp., ale już widać że miejsce nadaje się pod imprezy plenerowe – dodają organizatorzy.

Ze względu na pogodę został przeniesiona Rodzinna Majówka na której zagrać miał Robert Kasprzycki. Impreza ta odbędzie się 9 maja. - W związku z tym jak też i z niedosytem gości po krótkim występie NWR Soundsystem zapraszamy dzień przed majówką, czyli 8 maja w sobotę na imprezę z NWR – zachęcają właściciela Parku Przygody.

Komentarze (33)

 • Łukasz Dragosz 18 maj 2010

  Nazwa: "Zarabie Jam 2010"

  Data: 25.06.10r. z ew. noclegiem do 26.06.10r.
  Godzina: od 14.00 eXtreme i od 18.00 koncerty
  Adres: ul. Zdrojowa 9 Myślenice - Zarabie
  w Myślenickim Parku Przygody www.park.myslenice.pl

  Bilety:
  10zł w przedsprzedaży w Parku Przygody i biurze w Myślenicach ul. 3 Maja 1A
  oraz od obsługi Face 2 Face Paintball Hotel Forum ( www.paintballkrakow.com )

  15zł w dniu koncertu na miejscu w Parku Przygody

  Bilety upoważniają zarówno do wieczornych imprez jak i korzystania z atrakcji eXtreme w dniu imprezy po kosztach ( paintball, quady, park linowy + tyrolka i inne po 10zł ( 14.00-18.00 ) oraz pokazy m.in. połykaczy ognia i warsztaty gry na bębnach etnicznych. Istnieje możliwość skorzystania z pola namiotowego w cenie.

  W dniu imprezy autobusy po 3zł Kraków ( Dworzec PKS ) - Myślenice ( Park Przygody ) przywożące od godz. 13.00 i odwożące uczestników od godz. 22.00

  Koncerty:

  18.00 - The Bastard ~ www.thebastard.pl | Punk Rock

  18.45 - Bakutil ~ http://www.myspace.com/bakutil | Punk Rock

  19.30 - Mikirurka ~ http://www.myspace.com/mikirurka | Rock / Alternatywna / Garage

  20.30 - Farben Lehre ~ www.myspace.com/farbenlehre | Punk / Reggae / Alternatywna

  Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 18 maj 2010

  Zbawiec: przez ostatni tydzień z okładem nie istniałem dla świata, trzeba było się odkopać z wieloma rzeczami, rozwiązać parę problemów, zarobić pieniążki skoro Majówka przyniosła ewidentne straty i takie tam.

  Przed 5 min przesłałem prawie-że ostateczną wizję imprezy, którą zaczniemy promować tym razem dużooo wcześniej, z naciskiem na Antyradio w szczególności a mam nadzieję że w mocniejszej współpracy z UMiG Myślencie, Zooteką i Tomkiem Kubikiem.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 maj 2010

  A czy Farben Lehre jest już potwierdzone?? Bo na ich stronie zero info o koncercie w Myślenicach 25.06...

  Odpowiedz
 • Kuba 7 maj 2010

  Punki Punkami, ale Żółwie i Farben Lehre to w końcu zespoły które nie są anonimowymi kapelami garażowymi i na które koncerty jeździ się nawet w dalekie strony, nie mówiąc już o tych zaraz pod domem. :)

  Teraz nie mogę doczekać się Pablopavo i Regeneratora w M-ce. :D
  Będzie BIBA!

  Odpowiedz
 • 7 maj 2010

  Serdecznie dziękuje za zaproszenie, tyle że ta muzyka leży bardzo daleko od kręgu moich zainteresowań(podobnie jak techno).

  p.s. więc wiesz jaki w społeczeństwie funkcjonuje stereotyp punka, a ja celowo posunąłem sie do tej małej prowokacji;)

  Odpowiedz

Zobacz więcej