Miasto

Myślenice: Zaginął Krzysztof Kucała

Myślenice: Zaginął Krzysztof Kucała
Otrzymaliśmy wiadomość, że w sobotę 29 maja Krzysztof Wysiadł z samochodu w Myślenicach w pobliżu przystanku busów i pobliskiego sklepu. Tutaj ślad się urywa...

Od tego czasu nie dał żadnego znaku rodzinie, ani znajomym. - Jakiekolwiek informacje dotyczące zniknięcia Krzyśka proszę zgłaszać na numer (12) 273 51 08 lub na kburkat1@gmail.com - pisze do nas jedna z Czytelniczek.

Komentarze (672)

 • Brak zdjęcia
  11 cze 2011

  Wieczne odpoczywanie racz, że mu dać panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.
  Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

  4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  13 cze 2011

  Szczere kondolencje dla całej rodziny a zwłaszcza dla rodziców. Ojciec Św. powiedział " śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą " Jednak miłość rodziców jest wieczna i bezwarunkowa a bólu który rozrywa serce matki i ojca nie jest w stanie wyleczyć nikt i nic jak tylko czas.

  3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 cze 2011

  Szczere kondolencje dla rodziny

  3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  11 cze 2011

  Pokój jego duszy Spoczywaj w pokoju

  3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 cze 2010

  Ja jestem z Poręby Bardzo dobrze go znam moj kumpel.. Wiec nie nabijac sie z takich zeczy bo to nie jest zabawne pomyscie co czuje jego rodzina bracia co ich znam bardzo dobrze.. nie rubcie tak bo to nie jest smieszne naprawde.. jak by ktos od was zaginol jaka by byla wasza reakcja.. pomudlcie sie zeby wrocil bo czlowiek jest naprawde super pomugl by kazdemu.. Bardzo mi go szkoda jaka kumpla nie czujecie tego wienc nie piszcze jak sie wam cos nie podoba.

  3 Odpowiedz

Zobacz więcej