Sport

Kadetki Dalinu w półfinale Mistrzostw Polski!

Kadetki Dalinu w półfinale Mistrzostw Polski!
6 marca 2008

Kadetki Dalinu w półfinale Mistrzostw Polski

W ubiegły weekend w hali Myślenickiego Dalinu, odbyły się ćwiercfinały Mistrzostw Polski kadetek. Razem z Dalinem w grupie znalazł się: Stal Mielec, Piątka Sandomierz i Mazovia Rawa Mazowiecka

Pierwsze mecze rozgrywane w ćwierćfinałach mistrzostw Polski kadetek rozpoczęły sie w piątkowy wieczór. Dalin zagrał z Piątką Sandomierz wygrywając 3:0. Po tym meczu siatkarki Mazovii rozegrały mecz ze Stalą Mielec, który przegrały takim samym stosunkiem setów: 3:0. W sobotę o godzinie 16, spotkały się ze sobą: Piątka Sandomierz i Stal Mielec.

Nie było niespodzianki, Mielczanki wygrały 3:0. W kolejnym meczu sobotniego popołudnia naprzeciw siebie stanęły siatkarki Mazovii i Dalinu. Nasze zawodniczki pod wodzą Elizy i Pawła Wojtanów wygrały z Rawą 3:0. Dzięki tym zwycięstwom myślenickie siatkarki wraz z drużyną Stali zapewniły sobie udział w półfinale Mistrzostw Polski.

W niedzielnych meczach, Piatka Sandomierz pokonała w czterech setach drużynę z Rawy Mazowieckiej, a Dalin przegrał mecz ze Stalą 3:1. Po rozgrywkach zostały wręczone nagrody dla zwycięskich zespołów oraz indywidualne dla najlepiej grających siatkarek.

Komentarze

  • Bartek Bartkowski 10 mar 2008

    mam nadzieje ze piotmal bedzie pisal czesciej, bo chetnie sie dowiem co w naszym sporcie piszczy, ale nie mam mozliwosci wybrania sie na mecz

    Odpowiedz

Zobacz więcej