Kultura

Zarabie Jam 2010: Koncert Farben Lehre

Zarabie Jam 2010: Koncert Farben Lehre

Przekażcie dalej pozytywną energię płynącą z tego miejsca, bo im będzie was więcej, tym więcej pozytywnych rzeczy będzie się działo – ze sceny po koncercie Farben Lehre mówił Łukasz - sprawca piątkowego zamieszania na Zarabiu

Wszystko rozpoczęło się z lekkim poślizgiem o 18:20, ale za to mocnym kopnięciem The Bastard, którzy zaprezentowali nie tylko materiał z najnowszej płyty, ale również starsze produkcje. Publika, jak już to przywykliśmy, szaleje kiedy słyszy dźwięki grane przez Bastardów i tym razem nie było inaczej. Po raz kolejny nie zawiedliście.

Po chwili przerwy na scenie pojawił się myślenicki zespół Bakutil, kapela grająca mocną rockową muzykę. Na wokalu Jacek Miśko, klawisze należały do Anny Garbień, instrumenty klawiszowe i śpiew do Macieja Leśniaka, bas do Dawida Golonki, a Łukasz Owczarkiewicz grał na perkusji.

Kiedy wybiła godz. 20, na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, Farben Lehre. Publiczność oszalała, ja oszalałem, bo przypomniały mi się wszystkie hity czasów, kiedy chodziłem do liceum i oszalałem po raz drugi, kiedy usłyszałem kawałki takie jak "Matura", „Terrorystan", czy "Judasza". Spodnie z GSu na Corridzie kończąc... bisowali chyba siedem razy, kontakt kapeli z publiką do tej pory budzi mój podziw.

Podobać się mogła nie tylko muzyka, ale i reakcja i zachowanie członków zespołu - bądź co bądź znanego w całym kraju. Przyjeżdżając do Myślenic i grając przed kilkusetosobową publicznością (dla przykładu na Woodstocku grali dla 300 000 ludzi) dali naprawdę dobry koncert. Co najmniej jakby grali na wielkiej, woodstockowej scenie. To pokazuje sporą klasę zespołu.

Po koncercie można było oglądać pokaz teatru połykaczy ognia przy dźwiękach bębnów Pinokia. Na zakończenie imprezy zagrał krakowski zespół Mikirurka.

Kolejna impreza w Parku Przygody 9 lipca

Powiązane tematy

Komentarze (30)

 • Zdzichó Kowal PJN 27 cze 2010

  Dobrze Panie Drarz rze wynajemto Pana Policje Jacka do upilnowania młodzierzy, któren tak sprytnie siem przebral dla tajności wew wstruj rzółty gwiazdy muzyczny, rze nie poznano w zespole, ktury wystempowal wewtenczas na scenie. Stamtomd najlepiej baczono na poprzez Pan Jacek na przespieczeństwo. Sprytność pomysłó podpowiada Panu Zdzichó rze umyślony popoprzez najtemrzszy jakiś policyjny głuw, morze nawet i sam Pan komemdant Filiczak.
  pozdrawiam
  Zdzichó

  3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  1 lip 2010

  Ciężkie granie, to trzeba lubić. Kupa huku wydzieranie nic niemające wspólnego ze śpiewem i nic więcej. Jak widzę basistów grających piórkiem po jednej strunie tutututu to mam dosyć. ale każdy lubi co innego. \

  1 Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 30 cze 2010

  Kermita - zgadzam się, przesada. Nie mieliśmy pojęcia o zamierzeniach zespołu a odkręcić już się nie dało. Więcej do czegoś takiego nie dopuścimy chodź druga sprawa że świetny koncert dali. Co ciekawe po imprezie zgłosił się do mnie jeden z jej uczestników z propozycją pikniku "chrześcijańskiego", na co oczywiście przystaliśmy.

  Ogólnie óczymy się na błENdach. Jest coraz lepiej.

  W najbliższych planach: 9-10 lipca Rockoteka Myślenicka + Reggae Party

  Cały miesiąc od 9 lipca ma być wypełniony koncertami w różnych klimatach jak blues, funky, dżemowe granie, coverowe dancingi itp ale też tematycznymi piknikami dla rodzin ( sportowy 11 VII + Finał MŚ, artystyczny 18 VII i rycerski z miasteczkiem średniowiecznym 25 VII ). Nowe atrakcje, animatorki zabaw i trampolina dla dzieci, siatkówka plażowa, podest taneczny, huśtawki już wkrótce.

  W sierpniu natomiast m.in. Raba Rock Festiwal 13-14 VIII, zręby zamierzeń powstały dziś / wczoraj w Sowie. Zagra ok 10 zespołów, m.in. Afro Kolektyw. W pon się wyklaruje.

  Niestety, niektóre imprezy musimy odłożyć na razie w odstawkę gdyż są zbyt wielkim ryzykiem czysto ekonomicznym a szkoda. Przekazujcie dalej wieści co by się działo :)

  Info o imprezach na bieżąco na www.miasto-info.pl, www.park.myslenice.pl i www.face2face.biz.pl ( plus ew. kontakt, na m-i nie zaglądam często ) oraz na facebooku http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Myslenice-Poland/Face-2-Face/172869523565

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  29 cze 2010

  ten facet przebrany za papieża przesadzil! to jest obraza uczuc religijnych i organizator razem z grajkami z tej kapeli powinien za to beknac! skandal

  Odpowiedz
 • Paweł Powroźnik 28 cze 2010

  Plusy dla calej ekipy, za koncert i klimat!!! pozdrawiam

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Teatr Ognia na płycie Rynku
Myślenice 1

Myślenice. Teatr Ognia na płycie Rynku

Teatr Ognia Tesserakt z Bielska-Białej po raz trzeci pojawił się w Myślenicach. Artyści zaprezentowali bogaty taniec iskier, pirotechnikę i masę efektów   T...