logo-web9

Siatkówka: Karolina Kosek w plebiscycie na zawodniczkę i debiut roku

Pochodząca z Myślenic siatkarka Karolina Kosek obecnie grająca w Organice Budowlani Łódź została nominowana w plebiscycie na najlepszą siatkarkę roku i debiut roku

Swoje pierwsze kroki stawiała w Myślenickim Dalinie Myślenice. W 2010 roku zadebiutowała w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Japonii, jako zawodniczka z pierwszej szóstki. Karolinę zalicza się do grona najlepiej przyjmujących w polskiej lidze, co wiele razy potwierdzała grając w swoim obecnym klubie Organice Budowlani Łódź. Razem z Budowlanymi wygrała turniej o Puchar Polski i została najlepszą zawodniczką tej imprezy.

Karolina znalazła się w gronie kandydatek do tytułu najlepszej polskiej siatkarki "Siatkarskie Plusy" oraz w organizowanym przez portal siatka.org "Plebiscyt Strefy Siatkówki 2010", w którym głos na Karolinę możemy oddać w kategorii Odkrycie Roku.