Miasto

Marek Łatas: Ponownie będzie ubiegał się o mandat posła

Marek Łatas: Ponownie będzie ubiegał się o mandat posła

Podczas zebrania wiejskiego w Polance Marek Łatas zapowiedział swój udział w zbliżających się wyborach parlamentarnych – podaje Gazeta Myślenicka

 Według tygodnika z prośbą o poparcie dla myślenickiego posła do mieszkańców Polanki zwrócił się burmistrz Maciej Ostrowski. Podczas spotkania w Polance burmistrz miał powiedzieć, że do roku 2005 Myślenice nie miały własnego senatora ani posła, a rozdrobnienie głosów na kilku kandydatów nie zapewni mandatu żadnemu z nich.

Marek Łatas w latach 1998 – 2002 sprawował mandat radnego Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz funkcję przewodniczącego Komisji Edukacji Kultury Fizycznej i Turystyki, był także członkiem Komisji Budżetu i Finansów. W Roku 2005 został wybrany posłem na Sejm RP V kadencji. W tych latach udzielał się w Komisji Edukacji Kultury i Nauki oraz Kultury Fizycznej i Sportu. Został również członkiem Poselskiego Zespołu Strażaków. W Sejmie zasiada do dzisiaj.

Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej ustalił wstępny termin wyborów na 23 października 2011 roku.

Powiązane tematy

Starosta Józef Tomal: Poseł Łatas myśli tylko o sobie
Miasto 73

Starosta Józef Tomal: Poseł Łatas myśli tylko o sobie

W rozmowie z Dziennikiem Polskim, starosta Józef Tomal tłumaczy decyzję dotyczącą złożenia wniosku o odwołanie swojego zastępcy i ujawnia kulisy sprawy dotyczącej wniosku o odwołanie dyrektora szpitala, złożonego przez Prawo i Sprawiedliwość

Komentarze (60)

 • Brak zdjęcia
  27 sty 2011

  Są i to tacy którzy na pewno by nie przysypiali, tylko jak ich wypromować - tu trzeba mieć kasę... Jedno jest pewne - poseł Marek jest przekreślony. W sumie na własne życzenie....................

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 sty 2011

  A nie ma w Myślenicach, albo okolicy młodych, zdolnych i chętnych do pracy ludzi?

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 sty 2011

  http://www.youtube.com/watch?v=iEzPlaVSKq4&feature=related

  Poseł, który uczestniczy w tworzeniu nowego prawa, nie zna podstaw i najważniejszych regulacji prawnych dotyczących kraju i jego członkostwa w UE, robi z siebie pośmiewisko. Zgodnie z unijnym prawem, żaden kraj członkowski nie może stosować kary śmierci, a Pan Poseł publicznie występuje o debatę na temat jej przywrócenia. Katastrofa. Najpierw może jakieś przygotowanie merytoryczne, a później wystąpienia.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 sty 2011

  Pan poseł Łatas ?

  Wg mnie bilans dotychczasowych jego dokonań poselskich jest żaden, zaś przy uwzględnieniu sprawy prowadzenia przez niego samochodu pod wpływem alkoholu oraz późniejszych jego wyjaśnień dotyczących przyczyn tego stanu rzeczy myślę, że rachunek ten uznać należy bezdyskusyjnie za ujemny.

  Odpowiedz
 • Zdzichó Kowal PJN 24 sty 2011

  Jeszcze by ruskie urzomdziły jaki zamah na Pan Zdzich. Na cusz mi to kiedy tu siem rzyje pod Panem Burmiszczem Maciejem jak w rajó?
  zezpowarzamniem
  Zdzichó

  Odpowiedz

Zobacz więcej