Powiat myślenicki

Będą przerwy w dostawie prądu. Zobacz, kiedy zabraknie go w twoim domu

Pogotowie energetyczne. Fot. Biuro Prasowe Tauron

W ciągu najbliższych dni w wielu miejscowościach powiatu myślenickiego planowane są kilkugodzinne przerwy w dostawie prądu

Pierwsze przerwy zaplanowane są na wtorek 3 września. Od godz. 8 do godz. 12:30 prąd będzie wyłączony dla następujących miejscowości: Brzezinka, Brzyczyna 19, 49, 81, Chorowice 31 oraz Siepraw ulica Przytockiego 67 do 105, 98 do 104, 112 do 148, 156. Tego samego dnia, od godz. 13 do 17 zaplanowano wyłączenie energii w Głogoczowie - kierunek Zakopianka.

Ewa Groń, rzecznik prasowy Tauron Dystrybucja S.A.

4 września planowane jest wyłączenie odcinka linii Dobczyce, ponieważ prowadzona jest tam wymiana słupów średniego napięcia,  jednak na większości stacji będą podłączone agregaty, co oznacza, że klienci będą podczas prac zasilani. Wyłączenia obejmą tylko stacje w Zasaniu, co wynika z krzyżującego się w tym miejscu obwodu i jest konieczne ze względu bezpieczeństwa.

Zaplanowane są również w najbliższym czasie drobne prace na pojedynczych obwodach niskiego napięcia. Dotyczyć to będzie więc pojedynczych klientów w dniach 7, 9, 10, 12, 13 września w Czechówce, Pcimiu i Stróży.

W środę, 4 września, od godz. 8:30 do godz. 18 prąd będzie wyłączony dla miejscowości: Zasań Dział w kierunku centrum, drogi głównej, Lipnika i pod las, Trzemeśnia kierunek Łęki, Metalotechnika, Firma Marlux Plus, Zasań III kierunek centrum miejscowości, Zasań Dział kierunek Lipnik i serwis pomp wzdłuż drogi.

W dniu 6 września od godz. 8 do 17 bez prądu zostaną mieszkańcy Rudnika od remizy w kierunku Winiar, natomiast od godz. 8:30 do godz. 16:30 planowane jest wyłączenie energii w w Tenczynie, role: Krzysiowa, Ciastkowa, Kunowa, a od godz. 10 do godz. 14 w  Skomielnej Białej, przysiółki: Karczmisko i Pasiowa.

Od godz. 8 do godz. 13, 7 września, planowane wyłączenie prądu będzie w miejscowości Czechówka, kierunek szkoła.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 3 wrz

  Po co w ogóle trudzą się informowaniem o przerwach w dostawie energii elektrycznej. W Osieczanach i Drogini CODZIENNIE jest przerwa w dostawie prądu. CODZIENNIE. Poznaję to po zresetowanych zegarach w sprzętach domowych. Już mi się przestało chcieć je ustawiać wciąż na nowo. Komputery mają już UPS, bo po kilku utraconych postępach w pracy człowiek się uczy na błędach.

  4 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 3 wrz

  Widocznie codziennie przełączają coś na wysokim napięciu. Czesto aby to zrobić muszą w takim przypadku wyłączyć napięcie na kilkanaście sekund. Mogą to robić np. ze względu na optymalizację strat energii na sieci, albo z powodu remontów na sieci. Sprawdź sobie, czy zgodnie z przepisami imumowa moga to robić, bo jeżeli nie to pewnie możesz się domagać odszkodowania.

  4 3 Odpowiedz
 • 3 wrz

  Cenzura dziala, komentarze można usuwać od co...

  Odpowiedz

Zobacz więcej

Ukradł opla i schował go w garażu. Może trafić za kratki na 10 lat
Powiat myślenicki 1

Ukradł opla i schował go w garażu. Może trafić za kratki na 10 lat

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi z powiatu myślenickiego, który ukradł opla o wartości 40 tys. zł. Samochód odzyskali policjanci z powiatu krakowskiego Do kradzieży auta doszło z 17 na 18 listopada na parkingu w Skawinie. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań. Jak informuje myślenicka policja, kiedy pokrzywdzony zauważył brak poj...

„Tu od kierowcy potrafisz dostać zje**, bo nie powiedziałeś, że chcesz wysiąść”. Mamy poziom przewozu osób jak na Ukrainie?
Powiat myślenicki 65

„Tu od kierowcy potrafisz dostać zje**, bo nie powiedziałeś, że chcesz wysiąść”. Mamy poziom przewozu osób jak na Ukrainie?

"Jedną ręką prowadzisz, hajs już w kieszeni jest przygotowany do wydawania. Bus zapchany jak puszka sardynek. Tutaj nawet od kierowcy autobusu potrafisz zje*** dostać, bo nie powiedziałeś, że chcesz wysiąść i masz pretensje" – brzmi znajomo? Tak, ale akcja dzieje się na Ukrainie i jest bliźniaczo podobna do tej, jaką można zastać w busach obsługuj...

Zaczęło się! Kopcimy na całego
Powiat myślenicki 5

Zaczęło się! Kopcimy na całego

Temperatura spadła i na dobre ruszył sezon grzewczy. Doskonale obrazują to pomiary dokonane przez Myślenicki Alarm Smogowy. Zobaczcie, w których miejscowościach mieszkańcy kopcą najmocniej Polski Alarm Smogowy podsumował wyniki pomiarów jakości powietrza Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska za ostatni rok. Tym razem liderem pod względem stężeń...

Głogoczowskie Gospodynie działają Lokalnie!
Głogoczów 0

Głogoczowskie Gospodynie działają Lokalnie!

Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich w Głogoczowie zaprosiło w okresie od lipca do grudnia 2019 roku mieszkańców miejscowości i dzieci z Przedszkola Samorządowego do udziału w projekcie „Polska to My. Przyszłość to Wy” W Głogoczowie już powoli widać efekty Programu Działaj Lokalnie. Mieszkańcy wsi w ramach projektu Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w...

Spadł pierwszy śnieg: Zobacz kto odśnieża drogi w twojej miejscowości
Drogi 5

Spadł pierwszy śnieg: Zobacz kto odśnieża drogi w twojej miejscowości

Mimo, że pierwsze opady śniegu nie były obfite, to warto wiedzieć, kto tej zimy będzie odpowiedzialny za odśnieżanie dróg powiatowych, a kto zajmie się ich utrzymaniem w obrębie ulic i dróg gminnych Przetargi są już rozstrzygnięte i wyłoniły firmy, które będą dbały o przejezdność na drogach w nadchodzącej zimie. Spis firm wraz z kontaktem, które b...