Puchar Polski: Derby Orzeł-Dalin 1:3

W finale Pucharu Polski na szczeblu MZPN Myślenice III ligowy Dalin wygrał z A-klasowym Orłem 3:1

Bramki: 0-1 Kęsek (42’), 0-2 M. Górecki (57’), 0-3 Marzec (67’), 1-3 Mistarz (80’)

W pierwszych 15 minutach na boisku dominował III ligowy Dalin  Myślenice. Po tym czasie zawodnicy Orła coraz częściej pojawiali się pod bramką Szwieca i  szukali swojej szansy w kontratakach. Dalin objął prowadzenie w 42 minucie po strzale Kęska z półobrotu. Biało-zieloni schodzili do szatni z jednobramkową przewagą.

W drugiej połowie kolejną bramkę dla Dalinu strzelił Michał Górecki, a dziesięć minut później Marzec strzelił na 3:0. Jedyną bramkę dla Orła zdobył Mistarz na 10 minut przed końcem spotkania. Po meczu Stefan Socha, prezes PPN Myślenice wręczył puchar piłkarzom Dalinu.

Było to pierwsze oficjalne spotkanie między tymi klubami o tak wysoką stawkę. Do tej pory drużyny spotykały się na boisku podczas noworocznych derbów. W 2010 roku Dalin wygrał z Orłem 9:4, natomiast w 2011 mecz zakończył się remisem 3:3.