Piłka nożna

Komplet punktów Respektu Myślenice. W meczu padły 4 gole

Komplet punktów Respektu Myślenice. W meczu padły 4 gole

W sobotnie popołudnie na stadionie KS Dalin Myślenice został rozegrany mecz trzeciej kolejki sezonu 2019/2020 pomiędzy Respekt Myślenice a drużyną Sokół Kolbuszowa. W pierwszym meczu u siebie Gospodynie wygrywają 4:0 i komplet punktów zostaje w naszym mieście.

Była energia, siła walki i świetna gra. Jak stwierdził w wywiadzie po meczu trener Przemysław Senderski, zwycięstwo Respektu Myślenice w tym meczu było w pełni zasłużone. Zespół zrealizował wszystkie założenia taktyczne, które były nakreślone przed meczem.

W przekroju całego meczu drużyna z Myślenic lepiej operowała piłką, co przełożyło się na stworzone sytuacje i zdobyte bramki. Zespól jest bardzo zadowolony z pierwszego kompletu punktów w tym sezonie, jak również z czterech zdobytych goli i z tego, że w drugim kolejnym meczu Respekt zagrał bez straconej bramki.

Skład: Socha, Kamila Topa, Karolina Topa (Śmietana 67’), M. Topa, Bobowska, Duszyk (Gruchacz 76’), Mucha (Rypel 60’), Węglarz (Kuchta 78’), Dziadkowiec (Furman 83’), Jurka, Stojeba.

Bramki zdobyły: Stojeba 36’ Węglarz 41’ Rypel 68’ Topa 79’

Komentarze

Zobacz więcej