Miasto

Plama oleju na zakopiance, wypadek na Sobieskiego

Plama oleju na zakopiance, wypadek na Sobieskiego

W czwartek, 17 marca, przed godziną 9 strażacy z PSP w Myślenicach usuwali plamę oleju na zakopiance, gdy nadeszło wezwanie do wypadku na ul. Sobieskiego

- Być może ta plama oleju była już wcześniej, ale widoczna stała się dopiero po opadach deszczu. Tak bywa najczęściej. Natomiast na ul. Sobieskiego zderzył się ford z audi. W jednym z samochodów była kobieta w ciąży – informuje Marian Rokosz, rzecznik prasowy PSP w Myślenicach.

Na ul. Sobieskiego uszkodzone pojazdy blokowały jeden pas ruchu drogi powiatowej. W trakcie wypadku uszkodzony został stojący na poboczu drogi samochód VW Crafter. Poszkodowana została jedna osoba, której pomocy medycznej udzielił zespół karetki pogotowia i przetransportował na obserwacje do szpitala.

- Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,odłączeniu akumulatora w samochodzie marki Audi oraz zakręceniu zaworu butli LPG w samochodzie Ford. Po czynnościach operacyjnych policji usunięto skutki wypadku z jezdni – dodaje Marian Rokosz.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

Zobacz więcej