Jasienica

Motocyklista uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

Motocyklista uderzył w drzewo. Zginął na miejscu

W Jasienicy w wyniku uderzenia w drzewo śmierć na miejscu poniósł motocyklista

Wczoraj w godzinach porannych zastęp JRG Myślenice został zadysponowany do pomocy funkcjonariuszom policji podczas wykonywania oględzin miejsca wypadku w Jasienicy. Jak się okazało mężczyzna uderzył w drzewo i zmarł w wyniku wypadku. Zadania realizowane przez strażaków to rozstawienie parawanu osłaniającego, kontrola wycieków płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego pojazdu.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 18 lis 2019

  Każda śmierć jest tragedią i szczere współczucie należy się bliskim tego człowieka. Ale takie zdarzenia nie biorą się znikąd. Nie ma informacji o udziale innych pojazdów czy osób w tym zdarzeniu. Można przypuszczać, że nieszczęśnik nie jechał zgodnoe z przepisami. Myślę, że każdy z nas był osobiście świadkiem wyczynów niektórych motocyklistów na drodze. Szukanie kłopotów to delikatne określenie. Szukanie śmierci - bardziej - moim zdaniem - pasuje.
  Żyj szybko, umrzyj młodo. Jakoś to do mnie nie przemawia.

  30 2 Odpowiedz
 • 19 lis 2019

  W sobotę kupił sobie ten motocykl.....

  22 7 Odpowiedz
 • 19 lis 2019

  Tak kończą głupie młodziany , sąsiad z Jasienicy mówił mi że w piątek kupił ten motor a już się rozbił . Zamiast kupić sobie skuter :) nauczyć się jeździć to takiemu duma nie pozwala .

  17 16 Odpowiedz
  • 20 lis 2019

   Niema co go oceniac, chłopak odkręcił zabardzo zaco zapłacił niestety najwyższą cenę. Szczere współczucie dla rodziny i bliskich...

   31 3 Odpowiedz

Zobacz więcej