Siepraw

Jej życie odmieniło się w kilka sekund. Teraz walczy o powrót do zdrowia i liczy na Waszą pomoc

Jej życie odmieniło się w kilka sekund. Teraz walczy o powrót do zdrowia i liczy na Waszą pomoc

Weronika Góra to 23-letnia mieszkanka Czechówki (gm. Siepraw), która potrzebuje wsparcia. - Jej życie odmieniło się w ciągu kilku sekund. Jechała jako pasażerka motocykla, gdy 12 października na drodze pojawił się nietrzeźwy kierowca - mówią najbliżsi

Mieszkanka Czechówki miała plany, marzenia: studia i stypendia naukowe, nowa wymarzona praca, energia młodości, wycieczki górskie, chęć zwiedzania świata, treningi na siłowni, biegi przełajowe („Runmageddon”). Było pięknie. Było, bo już nie jest. W jednej sekundzie los zmienił wszystko.

Jak informuje rodzina, przez miesiąc przebywała na oddziale intensywnej terapii w krakowskim szpitalu, gdzie większość czasu była podłączona do respiratora. Przeszła już dwie operacje kręgosłupa i operację uda. Jest sparaliżowana. Rozpoczęła swój najtrudniejszy trening życia- długi, ciężki, kosztowny, pełen cierpienia i wyzwań.

- Wierzymy, że łatwo się nie podda i będzie walczyć do końca o swoje lepsze jutro, a my będziemy walczyć razem z nią i Jej pomożemy - mówią najbliżsi Weroniki.

Pomoc na kilka sposobów

Można to zrobić w ramach akcji charytatywnej, która odbędzie się 7 grudnia w Sieprawiu. Dodatkowo, 15 grudnia, na słodko- świątecznym stoisku na Kiermaszu Świątecznym w trakcie corocznej Wigilii Ulicznej w Dobczycach.

Przez Fundację Złotowianka prowadzona jest także zbiórka funduszy na rehabilitację Weroniki:

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie
Oddział w Złotowie, al. Mickiewicza 24 a
77-400 Złotów
nr konta: 25 8944 0003 0002 7430 2000 0010
W tytule przelewu:
darowizna dla Weroniki Góra G/148

 

Można też przekazać Weronice swój 1% podatku przy rozliczeniu za 2019 rok: Numer KRS: 0000308316, Cel szczegółowy: Góra Weronika G/148

 

Komentarze (12)

Zobacz więcej