Materiał promocyjny

Ferie zimowe w Kasinie. Tam nie ma nudy

Ferie zimowe w Kasinie. Tam nie ma nudy

Masz plan na ferie zimowe? To w końcu czas na relaks i wypoczynek. Jeżeli chcesz spędzić je aktywnie lub rozpocząć przygodę z nartami lub snowboardem to zapraszamy do ośrodka Kasina Ski w Kasinie Wielkiej

Kasina Ski to stacja narciarska z ponad 40-letnią tradycją. Obecnie jeden z najnowocześniejszych ośrodków. Modernizacja zaczęła się od wymiany starej kanapy na nowoczesne, 6-osobowe krzesełko z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami przeciwwiatrowymi.

Warto skompletować i odświeżyć sprzęt narciarski oraz zadbać o dobrą formę fizyczną, bo można tu szusować na trasach zjazdowych o łącznej długości prawie 2700 metrów. Dla stawiających pierwsze kroki na nartach stacja proponuje trasę na specjalnie przygotowanej oślej łączce wraz z 100 metrowym wyciągiem taśmowym.

Ośrodek posiada dwa punkty gastronomiczne: Karczmę i Bistro, wypożyczalnię, szkołę narciarską, wygodny parking.

Trasy są dwa razy dziennie przygotowywane, a po przerwie na ratrakowane (16.00-18.00) można korzystać z jazdy wieczornej do 22.00. To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mają urlopu a chcą być aktywni w zimie.

Podczas ferii zimowych, w niedzielę, dzieciaki mogą spędzić czas aktywnie ze szkołą Chili Sport, która proponuje zabawę “Bitwa na śnieżki”. W przyjazny sposób dzieci poznają zasady bezpieczeństwa na stoku, a równocześnie spędzają czas na wesoło. Wszystko zależy od pogody i odpowiedniego śniegu, w programie m.in.: zabawy na śniegu – rozgrzewka narciarska, Bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, animacje, mini disco, konkursy z nagrodami.

Jeśli planuje się wyjazd z dziećmi, to tylko w miejsce, gdzie nuda się nie uda! Wtedy Ty znajdziesz czas dla siebie. Miło też będzie obserwować, jak pociecha staje się pełnym pasji odkrywcą, aktywnym podróżnikiem, czy jak jest szczęśliwym, zatraconym w zabawie dzieckiem. Jeżeli te atrakcje są jeszcze w większości darmowe, to trzeba z tego skorzystać.

Z myślą o dzieciach Grupa Pingwina organizuje również zawody, Ligę Kubusiowego Narciarza. Każda edycja cieszy się ogromnym powodzeniem!

Stacja zachęca: “Rusz się z Kubusiem i weź udział w sprawdzianie umiejętności w SLALOMIE GIGANCIE na CZAS”. Kolejna edycja zawodów w Kasinie już 8 lutego.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na trasach nieopodal Krakowa. Dzieci będą się mogły zmierzyć w jeździe na czas w pokonywaniu slalomu na jednej lub dwóch deskach.

Kubuś przygotował super nagrody, a do pokonania będzie kilkanaście tyczek, wygrywa ten komu uda się przejechać najszybciej.

Co zrobić aby wystartować w zawodach w Kasinie?

Przede wszystkim zapisać się wcześniej używając formularza na stronie Kubusiowa Liga. W dniu zawodów należy potwierdzić swoją obecność w Biurze Zawodów zlokalizowanym przy dolnej stacji wyciągu. Trzeba to zrobić w czasie od 8:30 do 10:30. Dzieci odbierają pakiet startowy (numerek / napój / bon żywieniowy / voucher na karnet). Karnet dla zawodników kosztuje TYLKO 20zł! Jak co roku dobra atmosfera, Kubuś i Pingwinek, emocje i nagrody.

Noclegi proponujemy u partnerów Freeskihotele.pl. Macie duży wybór, różnorodność, a wszystko w pobliżu stacji narciarskiej.

Kasina Ski zaprasza!

Komentarze