Miasto

Myślenice: Powiatowe eliminacje z wiedzy pożarniczej

Myślenice: Powiatowe eliminacje z wiedzy pożarniczej

Tomasz Sikora, Mateusz Bolesta i Damian Siatka to laureaci powiatowych eliminacji  Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, które odbyły się 11 kwietnia. Teraz czeka ich walka w finale wojewódzkim

Fot. PSP Myślenice

W powiatowych eliminacjach w Komendzie PSP w Myślenicach wzięli udział reprezentanci eliminacji gminnych w terenu powiatu myślenickiego.

- W kategorii szkół podstawowych najlepszy okazał się Tomasz Sikora, uczeń Szkoły Podstawowej im. K.K.Baczyńskiego w Dobczycach. Wśród gimnazjalistów wygrał Mateusz Bolesta, uczeń Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach. Damian Siatka  z Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku został zwycięzcą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Wszystkim uczestnikom eliminacji powiatowych serdecznie gratulujemy zdobytej wiedzy z zakresu ochrony przeciwpożarowej, a zwycięzcom eliminacji życzymy znalezienia się w finale eliminacji wojewódzkich - mówi Marian Rokosz, rzecznik prasowy PSP w Myślenicach.

Organizatorami tego etapu turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Myślenicach i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnych w Myślenicach. Był to trzeci etap tego turnieju po eliminacjach środowiskowych.

Komentarze (7)

 • Brak zdjęcia
  19 kwi 2011

  A Prezunio z Pcimia nikogo nie wychował.

  Odpowiedz
 • Radosław Skałka 19 kwi 2011

  A gdzie OSP "Śródmieście" ?? Uważam że Konrad Polewka dał by sobie radę w tym konkursie!!!! Chłopak o straży wie chyba wszystko. Weźcie go pod uwagę przy następnych konkursach tego typu !!!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 kwi 2011

  Dokładnie Konrad Polewka dał by radę, pozdrowienia od OSP Zarabie:-))

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 kwi 2011

  dziekuje za komentarz

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 kwi 2011

  Może i dał by radę ale nie startował w eliminacjach gminnych

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 lis 2011

  No tak konrad by się nadał:P

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 lip 2012

  Kondzio jest dobry w te klocki

  Odpowiedz

Zobacz więcej