Materiał promocyjny

Czym jest i dlaczego warto zainwestować w OUTSOURCING IT. Firma WestPC’s rozwija skrzydła

Czym jest i dlaczego warto zainwestować w OUTSOURCING IT. Firma WestPC’s rozwija skrzydła

W dobie powszechnej mediatyzacji i cyfryzacji korzystanie z usług informatycznych staje się coraz bardziej powszechne. Niezależnie od wielkości prowadzonego przedsiębiorstwa, warto zaznajomić się z pojęciem OUTSOURCINGU

Czym właściwie jest outsourcing?

Być może termin nie kojarzy się z czymś co spotykamy na co dzień, jednak nie jest niczym skomplikowanym. Outsourcing jest strategią, polegającą na powierzeniu części obowiązków -niezwiązanych z podstawową działalnością przedsiębiorstwa - organizacjom zewnętrznym. Osoby zajmujące się outsourcingiem IT specjalizują się w kompleksowej opiece nad sprzętem informatycznym oraz oferują szeroki wachlarz świadczeń związanych z tym zakresem. Właśnie taką działalnością zajmuje się firma WestPC’s. Przekazując im wyżej wspomniane obowiązki, otrzymują Państwo gwarancje rzetelnie wypełnionych zadań pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Zalety współpracy z WestPC’s. Co zyskują przedsiębiorcy dzięki wsparciu outsourcing IT?

Po pierwsze, zakres pomocy jaki oferują jest niezwykle szeroki. Obejmują opieką cały (lub częściowy) sprzęt IT, począwszy od napraw komputerów, laptopów, drukarek, konfiguracji i aktualizacji systemów operacyjnych, zabezpieczeń danych, po pomoc w doborze oprogramowania i akcesorium informatycznego . Po drugie, zapewniają konsultacje online i telefoniczne oraz dojazd do klienta o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku. Gwarantuje to błyskawiczną pomoc w sytuacjach kryzysowych bez uszczerbku na funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Nie bez powodu wielu klientów zaufało firmie WestPC’s. Korzystając z ich usług, można jedynie zyskać. Zyskać nie tylko wyżej wspomniany czas, ale i pieniądze. Ponieważ są firmą zewnętrzną, pracodawca nie musi zatrudniać informatyka na pełen etat! Redukuje to koszty związane z wynagrodzeniem ale także z kursami doszkalającymi pracowników z zakresu outsourcingu. Kolejną korzyścią jest oferowanie usług na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie zespołu i wiedza jaką dysponują, sprawia, że są w stanie doradzić najlepsze opcje dostosowane do firmy. Dzięki WestPC’s przedsiębiorstwo może w pełni skupić się na tym czym w rzeczywistości się zajmują bez obaw o sprzęt.

Dla kogo?

Outsourcing jest skierowany przede wszystkim do firm. Niezależnie od ich wielkości, każdy pracodawca powinien rozważyć taką współpracę. Często zdarza się, że ze względu na ryzyko poniesienia zbyt dużych kosztów, małe firmy nie decydują się na ten krok. Jest to jednak błąd. Ponieważ pracownicy nie posiadają odpowiednich kompetencji z zakresu outsourcingu, czy nie racjonalniejsze wydaje się wynajęcie wykwalifikowanej kadry zajmującej się właśnie tą dziedziną? Zwiększa to wydajność firmy, ponieważ zatrudnieni nie muszą obawiać się o sprzęt, na którym pracują.

Wybierz WestPC’s!

Branża IT jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się na rynku. Specjaliści prognozują, że z biegiem czasu outsourcing stanie się czołową usługą z której będą korzystać firmy. WestPC’s celuje zatem w przyszłość. Oferuje świadczenia, na które popyt wciąż rośnie. Firma jest świadoma zachodzących przemian na rynku pracy, co doskonale świadczy o jej zaangażowaniu w to co robią. Dzięki takiemu podejściu, profesjonalnej obsłudze klienta i wysokim kwalifikacjom pracowników, jej przyszłość maluje się w jasnych barwach. Jeśli więc zastanawiasz się nad wsparciem informatycznym, a nie chcesz zatrudniać kolejnego pracownika, to WestPC’s jest właśnie dla Ciebie!