Okolice

Molestował nastolatkę, teraz szuka go policja

Molestował nastolatkę, teraz szuka go policja

Policja poszukuje mężczyzny, który w jednej z miejscowości powiatu dotykał nastolatkę i obnażał się przed nią

Do zdarzenia doszło 21 kwietnia około godz. 10 w jednej z miejscowości na terenie wiejskim powiatu myślenickiego. Do domu oddalonego od centrum wsi pojawił się obcy mężczyzna, który wszedł do niezamkniętego budynku pod pretekstem zakupów. Przebywała tam 12-letnia dziewczynka, której rodzice wyszli wcześniej z domu. W pewnym momencie mężczyzna zaczął dotykać miejsc intymnych nastolatki, a także obnażył się przed nią.

- Jak wynika z policyjnych ustaleń napastnikiem był 50-60 letni mężczyzna średniego wzrostu, mający na głowie czapkę „bejzbolówkę”, ubrany był w ortalionową kurtkę koloru ciemnofioletowego, twarz bez zarostu. Relacje świadków wskazują także na to, że mógł poruszać się na rowerze górskim koloru zielonego – relacjonuje Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Myślenicka policja prowadzi intensywne poszukiwania przestępcy. Wszelkie informacje na temat opisywanego zdarzenia można kierować pod nr tel. dyżurnego KPP w Myślenicach (12) 372-92-00 lub pod numer aparatu policji kryminalnej dla osób chcących zachować anonimowość (12) 272-06-31. Funkcjonariusze proszą jednocześnie o zapewnienie odpowiedniego nadzoru nad dziećmi, unikanie pozostawiania ich w domach bez opieki.

Przepisy kodeksu karnego stanowią, że osoba, która dopuszcza się tzw. „innej czynności seksualnej” z małoletnim poniżej 15 lat podlega karze pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Komentarze (14)

 • 28 kwi 2011

  [quote=gość: siema] ale idiotyczna relacja... "zaczął dotykać miejsc intymnych nastolatki, a także obnażył się przed nią. " czyli co dotykał ją, potem stanął przed nią rozebrał sie, ubrał i poszedł do domu? bo nie rozumiem, to nie ma sensu w ogóle :O [/quote]

  [quote=gość: w ogóle bezsens] coś gdzieś kiedyś się stało - a może się nie stało? dyrdymały napisane bez żadnego sensu - przypisać do tego można właściwie wszystko wszędzie

  przykład: "Do domu oddalonego od centrum wsi pojawił się obcy mężczyzna, który wszedł do niezamkniętego budynku pod pretekstem zakupów. "
  co???!!! ale o co biega?!!

  rodzice pilnujcie dzieci i zamykajcie domy! [/quote]

  Chyba autor był zbyt zbulwersowany całą tą sprawą (nie dziwię mu się) i zapomniał jak się poprawnie buduje zdania w naszej ojczystej mowy. Niestety wyszedł mu trudny do odczytania zlepek słów.

  1 Odpowiedz
 • 29 kwi 2011

  Zboczeniec i tyle!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2011

  A MOŻE KARA ŚMIERCI ?

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2011

  Na takich zboków to dwie cegły i w torbę. Raz na zawsze zostali byli by pozbawieni morderczych zboczonych czynów! STOP Z DEWIANTAMI!

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 kwi 2011

  @Karcher - kastracja tępym nożem przez współwięźnia, degradacja psychiczna i odrzucenie przez wszelkie grupy społeczne, końcowe załamanie i wykończenie nerwowe powinno być wystarczająco satysfakcjonująca karą. Wtedy mało kto spróbował by podobnych rzeczy Niestety, nie w polskim wymiarze sprawiedliwości... U nas takich się głaszcze w imię wszechobecnej dobroci. Chociaż, kastracja chemiczna, deprawujący tatuaż na głowę i chulaj pan dusza w społeczeństwo. I nawet nie trzeba by go było utrzymywać za nasze pieniądze w więzieniu. A zgnił by pewnie podobnie.

  Odpowiedz

Zobacz więcej