Rozrywka

Damian Nalepa: Lato będzie bogate w imprezy

Współpracujemy z Parkiem Przygody, Black&White i Vegą. W tym sezonie odbędą się m.in. koncerty artystów: Enej, Bas Tajpan, Bob One plus selektor Ras Palma, zawody deskorolkowe, natomiast koncert OSTR stanął pod znakiem zapytania – na Wasze pytania odpowiada Damian Nalepa z NWR gryzipiorek: Na jakie imprezy tego lata możemy liczyć ze strony NWR? Kogo zapraszacie do Myślenic?

 Damian Nalepa: Lato 2011 będzie bogate jeżeli chodzi o wydarzenia w Myślenicach. Współpracujemy z Parkiem Przygody, Black&White i Vegą. Szczegółowy rozkład imprez organizowanych przez NWR lub z naszym wsparciem pojawi się niebawem na miasto-info.pl

 Temawa: Czy planujesz imprezy i koncerty dla dzieci?

 

 Damian Nalepa: Imprezy dla dzieci raczej nie, to jeszcze nie ten etap w moim życiu, by myśleć o dzieciach. Raczej warsztaty twórcze dla młodzieży.


 bartek: Będą w tym roku zawody streetballowe i deskorolkowe?


 Damian Nalepa:Streetball stoi pod znakiem zapytania, zawody skatebordingowe zaplanowane są na 25 czerwca.


 bolek: Czy będzie zorganizowany jakiś koncert hip hopowy w Myślenicach?


 Damian Nalepa: Miał być koncert OSTR, ale z przyczyn od nas niezależnych powstały pewne komplikacje i stoi to pod znakiem zapytania, robimy wiele aby się odbył, ale wszystko nie zależy od nas.

 studentka: Czy skończyliście z imprezami w Black&White? Od dłuższego czasu nic się tam nie dzieje, wiesz może dlaczego?

 Damian Nalepa: Nie, imprezy będą, wracamy do starego systemu czyli impreza raz w miesiącu, start 11 czerwca. Imprez nie było, bo był post;)


 Redakcja: Kiedyś planowałeś zbudowanie alternatywnej sceny na Zarabiu podczas Dni Myślenic, jednak miasto odmówiło. Jak będzie w tym roku? Ponownie przedstawisz ten pomysł promocji?

 Damian Nalepa:Sceny nie udało się „zbudować”, ale przez ten okres zbudowaliśmy dobre relacje z ludźmi z Face2Face i Black&White czego efektem będzie wypełnienie piątkowej luki podczas dni Myślenic koncertem zespołu ENEJ i urozmaicenie soboty koncertem w Black&White, gdzie na świeżym powietrzu wystąpią Bas Tajpan, Bob One plus selektor Ras Palma.

 bartek: Akcja z wyświetlaniem filmów była ciekawą inicjatywą. Czy myślisz o kolejnej edycji ambitnego kina?

 Damian Nalepa: Jeżeli MOKiS będzie dalej zainteresowany ambitnym kinem, to w okresie jesiennym będziemy dalej działać z tą inicjatywą.


 studentka: Organizacji jakiego wydarzenia nie podejmie się nigdy Damian Nalepa?

 Damian Nalepa: Nie zakładam z góry że nie podejmę się jakiegoś wydarzenia. Zawsze rozważam plusy i minusy danej akcji jeżeli jest przewaga minusów to po prostu odpuszczam.

 gryzipiorek: Nie znudziło Ci się organizowanie imprez, skoro często w komentarzach pojawiają się głosy niezadowolonych?

 Damian Nalepa: Nie, nie znudziło i myślę, że prędko to nie nastąpi. Co do komentarzy ludzi niezadowolonych to jest to normalne zjawisko, nie da się dogodzić wszystkim. Myślę że nasze imprezy są tak zróżnicowane, że większość jest zadowolona.

 gryzipiorek: Pierwszy utwór, który wpadł Ci w ucho i pozostał w nim do tej pory to…

 Damian Nalepa: Pierwszy hm… to chyba w wieku trzech lat Lambada, a w średniej szkole E-Z Rollers Tough At The Top i pozostał do dziś.


 Temawa: Jakie jest twoje największe marzenie związane z organizacją imprez/muzyką?

 Damian Nalepa: Nie mam marzeń związanych z imprezami, raczej staram się stawiać przed sobą cele i realizować je na poziomie.

 Temawa: Którą organizowaną przez siebie imprezę wspominasz najlepiej? Dlaczego akurat tą?

 Damian Nalepa: Festiwal sportów extremalnych 2007 Myślenice. Byłem tam odpowiedzialny za cyklo-trial. Było to ciężkie zadanie pod względem logistycznym, tor składał się z betonowych kręgów, wraków samochodów, ponad trzystu palet, bębnów o średnicy dwóch metrów i pięciometrowych belek. Na Zarabie co godzinę podjeżdżał tir wypełniony wyżej wymienionymi elementami, ustawienie tego wszystkiego w 2 dni, zabezpieczenie, zawody i sprzątanie po zawodach podczas obfitych opadów nie było prostą sprawą, ale dałem radę.

 studentka: Jakie były początki NWR? Do czego wtedy dążyliście i czy te cele pozostały, czy zmieniały się z czasem? Jakie teraz są priorytety NWR?

 Damian Nalepa: Początki NWR – grupa ludzi która z nudów postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Do czego dążyliśmy – na początku to były spontaniczne działania, ale wraz z zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem naszych akcji mieliśmy bodziec do dalszych działań. Cele są cały czas takie same czyli wypełniać lukę w kalendarzu wydarzeń w Myślenicach. Priorytety – Lato 2011.

 studentka: Jesteś wolny? Jakie kobiety lubi Damian Nalepa?

 

 Damian Nalepa:Czy jestem wolny? Hm… wszystkie piątki i soboty mam zajęte, a dziewczyny lubię naturalne.

Powiązane tematy

Zadaj pytanie... Damianowi Nalepie z NWR
Rozrywka 4

Zadaj pytanie... Damianowi Nalepie z NWR

„Zadaj pytanie…” to akcja w której wybrane osoby odpowiadają na pytania użytkowników portalu miasto-info.pl. Tym razem na wasze pytania czeka Damian Nalepa z grupy Na Własną Rękę

Zadaj pytanie... dyrektorowi PUP w Myślenicach
Miasto 14

Zadaj pytanie... dyrektorowi PUP w Myślenicach

Rozpoczynamy nowy cykl wywiadów realizowanych przez użytkowników portalu miasto-info.pl. Na początek „Zadaj pytanie…” Mieczysławowi Kęskowi, dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach

Komentarze

 • Bartek Bartkowski 29 kwi 2011

  czemu streetball pod znakiem zapytania? niekoniecznie trzeba go robic na niezarabiu. moze orlik na sp3? na dwojce tez sa dobre nowe boiska. rownolegle mozna grac dwa spotkania, wniesc glosniki i moze byc ciekawa impreza. moze warto wykorzystac to co jest zamiast skupiac sie na zarabiu ktorego nie ma?

  Odpowiedz
 • 29 kwi 2011

  nie moge sie doczekac dni myslenic bob one -wow!

  Odpowiedz
 • 1 maj 2011

  co to za streetball na orliku, zarabie tam był klimat, jeszcze jest dolny jazz ewentualnie juz lepsza alternatywa od orlika byly by planty

  Odpowiedz
 • 1 maj 2011

  LEPSZY STREEtball na orliku niz brak streetballa... na zarabiu na razie jest klimat ksiezycowy wiec ciezko tam planowac jakiekolwiek zawody... na plantach kolo urzedu pewnie sie gmina nie zgodzi, poza tym tam sa kosze w fatalnym stanie, brak linii o nawierzchni nie wspominajac...

  Odpowiedz
 • 1 lip 2011

  [quote=gość: jdfutsud] co to za streetball na orliku, zarabie tam był klimat, jeszcze jest dolny jazz ewentualnie juz lepsza alternatywa od orlika byly by planty [/quote]

  bob one nie będzie na dniach myslenic tylko w innym terminie razem z Bas tajpanem

  Odpowiedz
 • 1 lip 2011

  bob one nie będzie na dniach myslenic tylko w innym terminie razem z Bas tajpanem [/quote]

  Skąd masz takie informacje ja czytałem i wiele, wiele innych ludzisk ,że Bob One i Bas Tajpan będą w Myślenicach 30 lipca.

  Odpowiedz
 • 17 lip 2011

  będzie Bas tajpan w myślenicach???
  mam prośbe:) była by możliwość aby w myślenicach pojawił się peja??
  zapewniam że było by dużo ludzi chętnych aby podłuchac jego muzyki

  1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc
Rozrywka 7

Myślenicki Festiwal Lata 2019 zakończył koncertowy miesiąc

Niedzielny koncert zespołu Lady Pank w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata zakończył miesiąc pełen koncertów i festiwali muzycznych. Która impreza wypadła najlepiej? Tradycyjnie lipiec to miesiąc w którym miasta powiatu myślenickiego obchodzą swoje imieniny, a stałym elementem lata od kilku sezonów stają się rozmaite festiwale. Swoimi imieninami f...

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?
Myślenice 5

Festiwal Lata już w weekend. Które ulice będą zamknięte i gdzie zostawić samochód?

W najbliższy weekend w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata na Zarabiu zagra m.in. Zakopower i Lady Pank. Organizator w dzielnicy rekreacyjnej miasta spodziewa się tłumów i zaleca spacer. Zobacz, które ulice zostaną wyłączone z ruchu i gdzie najlepiej zaparkować Jeśli wybierasz się na jeden z koncertów w ramach Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni My...

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy
Dobczyce 0

Miasta świętują swoje imieniny. Pod zaporą zagrały 4 gwiazdy

Po Sułkowicach swoje święto obchodziły Dobczyce, a na scenie ustawionej pod zaporą zagrał Gromee, Czadoman i Michał Leja Jako jedyne Dni Dobczyc trwają przez trzy dni, a weekendowe granie rozpoczął swoim występem zespół IMMERSJA, a następnie piątkowa gwiazda wieczoru Gromee, który zaserwował publiczności najpopularniejsze kawałki w zupełnie nowej...

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]
Rozrywka 3

Dni Sułkowic otworzyły miesiąc festiwali [WIDEO]

W tym roku lipiec to miesiąc imprez i festiwali. Swoimi imieninami rozpoczęły go Sułkowice, które świętowały 50-lecie przyznania praw miejskich. Gwiazdami tegorocznych Dni Sułkowic był Kordian i Feel