Rozrywka

Artur Grabczyk odwołuje Dni Sułkowic 2020

Artur Grabczyk odwołuje Dni Sułkowic 2020

Impreza miała odbyć się w pierwszy weekend lipca. „Na Dniach Sułkowic spotkamy się za rok, a tymczasem życzę Państwu dużo zdrowia i wytrwałości” – mówi burmistrz Artur Grabczyk

Tegoroczne Dni Sułkowic były zaplanowane na pierwszy weekend lipca. Dzisiaj burmistrz wydał komunikat w którym informuje o odwołaniu imprezy. Wyjaśnia to niepewną sytuacją i niemożnością przewidzenia w jakim kierunku rozwinie się pandemia koronawirusa.

„Z uwagi na aktualny stan epidemii podjąłem decyzję o odwołaniu tegorocznych Dni Sułkowic zaplanowanych na pierwszy weekend lipca. Czas na tego rodzaju wydarzenia jeszcze nadejdzie. Teraz jednak musimy skoncentrować się przede wszystkim na walce z epidemią i ochronie życia i zdrowia mieszkańców naszej gminy. Na Dniach Sułkowic spotkamy się za rok a tymczasem życzę Państwu dużo zdrowia i wytrwałości” – czytamy w komunikacie podpisanym przez burmistrza Artura Grabczyka.

Gmina nie informuje o gwiazdach jakie miały wystąpić podczas tegoroczne imprezy. Przed podobnym dylematem stoi burmistrz Myślenic. W jednym z medialnych wystąpień zapowiadał, że decyzję o ewentualnym odwołaniu Myślenickiego Festiwalu Lata podejmie po Świętach Wielkanocnych.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

Zobacz więcej