Dobczyce

Koronawirus w jednej z piekarni. Firma wstrzymuje produkcję i sprzedaż wypieków

Koronawirus w jednej z piekarni. Firma wstrzymuje produkcję i sprzedaż wypieków

U jednego z pracowników piekarni Złoty Kłos potwierdzono koronawirusa. Osoby, z którymi miała styczność, zostały objęte kwarantanną, a firma podjęła decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży, co komunikuje przez media społecznościowe

Złoty Kłos wydał oficjalny komunikat, w którym informuje mieszkańców oraz swoich klientów o potwierdzonym przypadku koronawirusa wśród swoich pracowników. Jak informują przedstawiciele firmy; osoba zarażona oraz osoby, z którymi zarażony miał styczność, od razu objęte zostały przymusową kwarantanną. Wszyscy czują się dobrze.

„Podjęliśmy drastyczną, ale odpowiedzialną, jednocześnie jedyną słuszną decyzję o czasowym wstrzymaniu produkcji i sprzedaży naszych produktów od dnia 25 kwietnia we wszystkich sklepach. Ten przestojowy czas tygodnia - może dwóch - wykorzystamy na dokładną dezynfekcję całego zakładu. Korzystając z okazji wykonamy przegląd oraz konserwację naszego parku maszynowego, aby po powrocie do Was nasze bułeczki były jeszcze smaczniejsze, a chleb bardziej chrupki. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i zrozumienie powagi obecnej sytuacji, bo chociaż nie musimy wstrzymywać produkcji, robimy to dla spokoju i bezpieczeństwa nas wszystkich. Liczymy też na Waszą lojalność w niedalekiej przyszłości jak wznowimy produkcję” – czytamy w komunikacie wydanym przez Złoty Kłos.

Powiązane tematy

Komentarze (2)

 • 29 kwi 2020

  Brawo, brawo, brawo....................
  Stanowcze i bardzo odpowiedzialne podejście do tematu przez kierownictwo firmy Złoty Kłos.
  Nie liczą się zyski i pieniądz tylko zdrowie i życie pracowników oraz klientów.
  Dziękujemy.

  8 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  6 maj 2020

  14 osób już potwierdzone z tego zakładu. Więc wiedzieli co będzie.

  2 Odpowiedz