Lubień

Policjanci w ostatniej chwili uratowali mężczyznę

Policjanci w ostatniej chwili uratowali mężczyznę

Życie 26-latka wisiało na włosku. Kiedy odnaleźli go policjanci ranił się kawałkiem szkła. Po opatrzeniu ran, mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy

Do zdarzenia doszło w czwartek 30 kwietnia. Po godzinie 18 myśleniccy policjanci zostali wezwani na interwencję. Zgłaszająca powiedziała, że jej partner wyjechał z domu w nieznanym kierunku, a jego ostatnie słowa wskazywały na to, że może zrobić sobie krzywdę. Kobieta była roztrzęsiona, bardzo obawiała się o życie swojego chłopaka.

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania 26-latka. Na opisywany przez zgłaszającą samochód jako pierwsi natrafili funkcjonariusze myślenickiej drogówki pod jednym ze sklepów spożywczych. Mężczyzna był w pojeździe i ranił się kawałkami rozbitej butelki. Mundurowi przybyli w samą porę. Najpierw odebrali mu kawałki szkła, a następnie zabrali się za opatrywanie krwawiących ran.

Z uwagi na zły stan psychiczny poszkodowanego przekazany został w ręce załogi karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej