Stróża

AS-Garnitex otworzył nowy salon. Jest jednym z największych w Małopolsce

AS-Garnitex otworzył nowy salon. Jest jednym z największych w Małopolsce

Dobrze dobrany garnitur stanowi wizytówkę eleganckiego mężczyzny. Stworzenie modnego i dopasowanego zestawu nie jest jednak prostym zadaniem. AS-Garnitex zapewnia profesjonalną pomoc w doborze elementów garderoby

Przestrzeń pełna elegancji

Powierzchnia nowego salonu otwartego w Stróży liczy 700 m.kw., co sprawia, że jest on jednym z największych w Małopolsce. AS-Garnitex specjalizuje się w szyciu i pomocy w doborze strojów męskich, młodzieżowych oraz chłopięcych. Natomiast dla kobiet dostępna jest cała gama wyjściowych sukien, strojów biznesowych i dodatków. Firma dysponuje bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem, dzięki czemu proponowana oferta obejmuje kilka tysięcy garniturów, koszul i strojów damskich.

Klienci mogą liczyć na możliwość skompletowania całych zestawów łącznie z obuwiem, bielizną i szeroką gamą dodatków, takich jak: torebki, okulary, krawaty czy biżuteria. Przy salonie działa profesjonalny punkt przeróbek krawieckich. W dni powszednie można skorzystać z oferty sklepu od godziny 8 do 22. W soboty pozostaje otwarty do godziny 16.

Rodzinne zakupy i relaks przy kawie

Salon chętnie odwiedzają rodziny, dlatego z myślą o komforcie rodziców oraz ich pociech został stworzony kącik dziecięcy.

Garnitury produkowane są na miejscu, bowiem przy salonie znajduje się magazyn, szwalnia oraz krojownia. Tutaj też wykonywane są przeróbki krawieckie, dlatego klienci oczekujący na odpowiedni dobór fasonu lub pobranie miary, mogą oczekiwać przy kawie w ekskluzywnym Garnitex Cafe.

Dynamiczny rozwój

AS-Garnitex to rodzinna firma dwupokoleniowa , założona w 1994 roku. W ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie stery przejmują młodzi właściciele, opierając się na aktualnych trendach modowych i marketingowych. Ale strategia rozwoju opiera się także na inwestowaniu w nowoczesne i zautomatyzowane linie produkcyjne.

Polska marka zaangażowana społecznie

Firma wspiera lokalne akcje charytatywne. Jednym z flagowych działań stała się #poMOCnaMaseczka, w ramach której zostało przekazanych 10 000 wykrojników do szycia maseczek ochronnych. Środki zebrane w ramach akcji służą zakupowi respiratorów dla szpitali. AS-Garnitex dba także o to, aby każdy klient otrzymał maseczkę jako prezent do zakupów.

Zachęcamy do śledzenia aktualnych promocji na fanpagu na facebooku AS-Garnitex.

AS -GARNITEX
Stróża 927
Poniedziałek - Piątek 8.00 - 22.00
Sobota 8.00 - 16.00
facebook

Zobacz więcej