Myślenice

Tak będzie wyglądać lokal na Górnym Jazie. Ma powstać w 2022 roku

Tak będzie wyglądać lokal na Górnym Jazie. Ma powstać w 2022 roku

Na Górnym Jazie na Zarabiu powstanie restauracja, publiczne toalety, a nawet prysznice. Taki obiekt mają zamiar wybudować tu nowi dzierżawcy terenu. Ma być gotowy na czerwiec 2022 roku

Gmina Myślenice wyłoniła przedsiębiorcę, który w ramach długoletniej dzierżawy zagospodaruje lokal gastronomiczny na Górnym Jazie na Zarabiu. W środę 27 maja w magistracie burmistrz podpisał umowę z Pauliną i Konradem Grabowskimi.

Przetarg na dzierżawę terenu przy dotychczasowej plaży piaszczystej zakładał powstanie nowego budynku o funkcji gastronomicznej i rekreacyjnej oraz zapewniającego publiczne toalety i prysznice dla osób korzystających z Zarabia.

Paulina Grabowska, reprezentująca dzierżawcę: Najistotniejszy będzie główny budynek, który w założeniu będzie pełnił funkcję baru i restauracji. W naszym koncepcie wizualnym stawiamy na nowoczesną bryłę.

Chcieliśmy uzyskać klimat budynku przywołujący wspomnienia nadmorskich sopockich restauracji. Będzie składać się z dwóch części: restauracyjnej z kuchnią, barem i salą dla gości oraz z zadaszonego tarasu.

Otwarcie obiektu przewidziane jest na czerwiec 2022 roku.

Powiązane tematy

Komentarze (13)

 • 29 maj 2020

  Wizualnie Podobne do ,,plaży nad Wisłą przy hotelu forum". W końcu zawita cywilizacja na Zarabiu. A nie tu budy co nie ma gdzie zjeść i usiąść i tylko motocykliści jedzacy na stojąco spleśniałe zapiekanki.

  25 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 maj 2020

  Inwestycja powstanie w miejscu pomiędzy betonowym boiskiem a mostem wiszącym.
  Jeśli zrobią to na wysokim poziomie to będą mieć klientów nawet cały rok bo miejsce jest fajne. Trzymam kciuki, żeby im się udało.

  24 2 Odpowiedz
 • 28 maj 2020

  Gdyby jeszcze wyciszyć S7 wysokimi ekranami akustycznymi, to można by z tego lokalu wsłuchiwać się w szum Raby.

  26 7 Odpowiedz
 • 29 maj 2020

  ale to nie jest obiekt użyteczności publicznej tylko prywatna inwestycja dzierżawcy, to o co takie halo? jak moją firmę zakładałem to o tym nie pisali... :)

  22 6 Odpowiedz
 • 28 maj 2020

  wyglada mega :) przyda sie

  19 4 Odpowiedz

Zobacz więcej