logo-web9

Piłka nożna: Dalin-Szreniawa 0:1 [wideo]

Osłabiony kontuzjami Dalin przegrał ze Szreniawą Nowy Wiśnicz 0:1 po bramce Pasionka w 60 minucie

Dalin: Obłaza - Marzec, Cygal, Wierzycki, Marchiński, Kęsek (89 Wojtan), Płonka (68 Biel), Muniak, J. Górecki (84 Sendersk), Mizia, M. Górecki.
Szreniawa: Turbasa, Garzeł, Pasionek, Tarasek, Pietras, Świątek (89 Jagła), Tabak, Wojewoda (84 Gadula), Dziadzio, Suchan (46 Jarosz).

W meczu spotkały się drużyny z górnej części tabeli. Pierwszą groźną sytuację Dalin wypracował w 35 min., kiedy to Marchiński po przejęciu piłki przed polem karnym i wyjściu na pozycję nie trafił w bramkę. Kilka minut później swojej szansy nie wykorzystał Kęsek.

Jedyna bramka w tym meczu padła w 60 min., kiedy po rzucie rożnym Pasionek umieścił piłkę w siatce. Do końca spotkania piłkarzom Dalinu nie udało się strzelić bramki.