Okolice

Pcim: 30 nowych strażaków ratowników

Pcim: 30 nowych strażaków ratowników

W remizie OSP Pcim został przeprowadzony egzamin teoretyczny oraz praktyczny dla członków Ochotniczych Straży Pożarnych uczestniczących w kursie podstawowym

Egzamin odbył się 24 maja w remizie OSP Pcim. Ukończenie kursu upoważnia strażaków do brania czynnego udziału w działaniach ratowniczo –gaśniczych. Szkolenie ukończyło 30 nowych strażaków w tym: 18 druhów z OSP Pcim, 5 z OSP Stróża, 3 z OSP Trzebunia, 4 z OSP Sułkowice. Prymusem kursu została druhna z Izabela Piętkiewicz z Pcimia uzyskując ocenę celującą.

Komentarze (19)

 • Brak zdjęcia
  10 cze 2011

  z tego co mi wiadomo to, że z Pcimia było tak dużo osób świadczy o tym, że prezes interesuje się tym co się dzieje i zapisał tyle osób ile chciało w nim uczestniczyć. Pytanie nasuwa się następujące: dlaczego Prezesi innych OSP nie walczą o to co im się należy??
  Nie popieram żadnego wychylania się poza szereg, ale wydaje mi się, że on po prostu działa, bo mu się chce, a nie jest prazesem bo go tak nazywaja.

  12 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 cze 2011

  Może wszyscy hejterzy sprawdzcie stornę internetową tej osp pcim www.osp.pcim.pl i wtedy oceniajcie. z tego co na niej maja to ta straż dużo działa i to na poziomie ogólopolskim na to wyglada ze tutaj nizej nie chce.

  9 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  31 maj 2011

  z tego co wiem w kursie brali udział NIE TYLKO strażaki z PCIMIA!

  3 5 Odpowiedz
 • 2 cze 2011

  rodzi się pytanie jak Komendant PSP Sławomir K. na to pozwolił!!!!!!!!!!

  2 6 Odpowiedz
 • 2 cze 2011

  tenktoś
  oczywiście że dostali po 1000zł. mało tego musieli z rodzicami przychodzić po odbiór nagród!! a co mają powiedzieć inne jednostki które brały udział w akcji i dostały tylko po 2,3,do 5 osób max, a wszyscy brali udział było to nawet po 17 osób na jednostkę!!

  2 6 Odpowiedz

Zobacz więcej