Kultura

Ruszyły zapisy na zajęcia w MOKiS. „To szansa na rozwój swoich pasji”

Ruszyły zapisy na zajęcia w MOKiS. „To szansa na rozwój swoich pasji”

Zajęcia muzyczne, teatralne, rękodzielnicze… eksperymenty, geologiczne odkrycia i wiele, wiele więcej. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował nową jesienną ramówkę. Czego nie można przegapić?

Ruszyły zapisy na wybrane warsztaty i spotkania. Oferta ponad 20 różnych zajęć, to bogata paleta aktywności dedykowana zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Co warte podkreślenia - duża część zajęć jest… bezpłatnych.

- Kontynuujemy większość zajęć, które w ubiegłych latach cieszyły się ogromną popularnością: Akademia Wyobraźni, zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia teatru międzypokoleniowego – zapowiada Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS.

Wśród nowości znalazły się m.in.:

* zajęcia umuzykalniające dla dzieci

* zajęcia kreatywne w duchu "zero waste"

* przygoda z geologią

* zajęcia muzyczne dla osób z niepełnosprawnościami

Bogata oferta zajęć plastycznych i rękodzielniczych obejmuje:

* rękodzieło dla dzieci

* ceramika dla dzieci, młodzieży i dorosłych

* witraż artystyczny dla dorosłych

* tkactwo artystyczne

W ofercie MOKiS znajduje się również nowość w postaci Teatru Tańca (z elementami aktorstwa), jak i stałe zajęcia szachowe. „Rozwijaj z nami swoje pasje!” – zachęcają instruktorzy.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, to największa instytucja kultury na terenie gminy Myślenice. Oprócz realizacji wydarzeń artystycznych w MOKiS można uczestniczyć w licznych zajęciach i warsztatach. Proponowane aktywności prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i artystów, którzy oprócz rozwoju umiejętności swoich podopiecznych dbają także o ich pasje i kontakt ze sztuką. Zajęcia adresowane są różnym grupom wiekowym. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Szczegółowe informacje o zapisach oraz oferowanych zajęciach dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl. Na warsztaty można zapisać się online wykorzystując specjalny formularz.

– Bardzo serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Naprawdę mamy bardzo ciekawe propozycje dla wszystkich grup wiekowych. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nie mam też wątpliwości co do jakości i profesjonalizmu naszej oferty – zachęca Piotr Szewczyk, dyrektor MOKiS.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zachęca także do zapoznania się ofertą zajęć w swoich filiach w Głogoczowie i Bęczarce.

Wszystkie zajęcia realizowane będą z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Powiązane tematy

Zobacz więcej