Kultura

Kino Muza wraca do gry! Jakie filmy zobaczymy w marcu?

Kino Muza wraca do gry! Jakie filmy zobaczymy w marcu?

W najbliższą sobotę 13 marca swoją działalność po ponad pięciu miesiącach wznowi w trybie weekendowym (w sobotę i niedzielę). Kinowy weekend otwarcia zapowiada się bardzo ciekawie

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu  dołożył wszelkich starań, żeby zachować standardy bezpieczeństwa, a widzowie bez obaw mogli skorzystać z oferty kina. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in.: dla dzieci i rodzin znakomitą premierową animację Pixara ”Co w duszy gra", a dla dorosłych komedię Palm Springs oraz dwa znakomite filmy w roli głównej z najlepszym europejskim aktorem roku 2020 - Madsem Mikkelsenem „Na rauszu” oraz „Jeźdźcy Sprawiedliwości” – najnowszy film laureata Oscara Andersa Thomasa Jensena.

Najstarsze i najdłużej funkcjonujące na terenie powiatu myślenickiego Kino „Muza”, to kino cyfrowe z dobrym nagłośnieniem (dolby surround 5.1) i możliwością wyświetlania filmów również w technologii 3D. Projektor cyfrowy oraz procesor dźwiękowy w kinie zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie. Dużym atutem jest również przestronna sala będąca w stanie pomieścić 396 osób, co nawet w czasie pandemii zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki osobnym wejściom i wyjściom przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego i przepisowych odległości pomiędzy widzami.

Mocne otwarcie. Jakie filmy zobaczymy?

W weekend otwarcia i w kolejne marcowe weekendy proponujemy różnorodne kino wypełnione premierami i przedpremierami. Dla dzieci i rodzin (Co w duszy gra – Disneyowska produkcja, która w bardzo zabawny i mądry sposób opowiada historię niespełnionego jazzmana, który musi się spierać z krnąbrną duszyczką) , a dla dla dorosłych: „Palm Springs” – komedia o dwójce gości weselnych uwięzionych w pętli czasowej oraz dwa znakomite filmy z Madsem Mikkelsenem (laureat Europejskiej Nagrody Filmowej) w roli głównej „Na rauszu” - komediodramat oraz Jeźdźcy Sprawiedliwości . Ten ostatni nowy film zdobywcy Oscara Andersa Thomasa Jensena - reżysera wielokrotnie nagradzanych przez publiczność „Jabłek Adama” - trzymające w napięciu skandynawskie kino sensacyjne, w którym nie brak ciętego humoru i w którym nic nie dzieje się przypadkiem.

Informacja o ponownym otwarciu (jedynie w trybie weekendowym) budzi duże zainteresowanie nie tylko myślenickich kinomanów.

Szczegóły na stronie internetowej kina , facebooku i zakładce kina na miasto-info.

Kino Muza repertuar na marzec:

"Co w duszy gra"

Seanse: 13, 14, 21, 27, 28 marca godz. 14.00 i godz.16.00

 

"Palm Springs"

Seanse: 13,14 marca godz.18.00

 

"Na rauszu"

Seanse: 13 marca godz.20.00

 

"Jeźdźcy Sprawiedliwości"

Seanse:14 marca godz.20.00

 

"Czyściec"

Seanse: 21 marca godz.18.00

 

"Szarlatan"

Seanse: 21 marca godz.20.00, 27-28.03 godz.18.00

 

"Jeszcze jest czas"

Seanse: 27-28.03 godz.20.00

Bilety w cenie 22 zł indywidualne, 17 zł ulgowe, 15 zł - grupowe. Bilety do nabycia w godzinach pracy kasy MOKiS (wt – niedz., godz. 13.00 – 20.00, tel. 12 272 15 11 wew.29).

 

Artykuł powstał we współpracy z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej