Lifestyle

Miss Małopolski 2021: Do finału dotarły dwie reprezentantki naszego regionu

Miss Małopolski 2021: Do finału dotarły dwie reprezentantki naszego regionu

O koronę najpiękniejszej Małopolanki powalczy Joanna Pachura z Pcimia i Elena Di Lazzaro z Kobielnika. Finał konkursu odbędzie się 20 czerwca

 

Poznaliśmy tegoroczne finalistki konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywającego się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007.

Po eliminacjach w których rywalizowało 113 pań oraz 46 nastolatek, do finałowej rywalizacji zakwalifikowało się 30 najpiękniejszych dorosłych i 20 nastolatek.

Powiat myślenicki w kategorii Miss Małopolski reprezentuje 22-letnia Joanna Pachura z Pcimia oraz 17-letnia Elena Di Lazzaro z Kobielnika, ubiegająca się o koroną Miss Nastolatek 2021.

W kategorii Miss Małopolski zmierzy się 41 finalistek, które zostały wybrane przez jury konkursu, a 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów. Natomiast w kategorii Miss Nastolatek Małopolski rywalizować będzie 18 finalistek wybranych prze jury i 3 podczas głosowania internautów.

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele warsztatów i zajęć. Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski.

Finał konkursu wojewódzkiego odbędzie się 20 czerwca w Krakowie, natomiast finał Miss Polski 2021 zaplanowano na 22. sierpnia w ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski, a miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej