Myślenice

Zostań pomysłodawcą nazwy nowego osiedla w Myślenicach! KONKURS

Zostań pomysłodawcą nazwy nowego osiedla w Myślenicach!  KONKURS

Zostań pomysłodawcą nazwy nowego osiedla w Myślenicach! Weź udział w konkursie, wygraj atrakcyjne nagrody i stań się cząstką historii miasta

Nowa inwestycja powstaje na niezagospodarowanych dotąd terenach przy ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach. Komfortowe osiedle domów jednorodzinnych, pod każdym aspektem wybiega naprzeciw oczekiwaniom przyszłych właścicieli.

Inwestor za wartości nadrzędne uznaje potrzeby przyszłych mieszkańców, ich komfort oraz możliwość czynnego udziału w podejmowaniu wspólnych decyzji.

Właśnie dlatego, z pełnym zaufaniem do potencjalnych klientów, Inwestor czyli firma New Home Investments wraz z Biurem Nieruchomości RAPIT pod patronatem Gazety Myślenickiej ogłosił konkurs na nazwę powstającego osiedla. Nazwa ta powinna wzbudzać pozytywne skojarzenia, być oryginalna i przyjazna dla ucha.

Warto przybliżyć kilka podstawowych informacji na temat nowego osiedla, by proponowana nazwa jak najlepiej dopasowała się do realizowanej inwestycji.

Osiedle zlokalizowane jest w Myślenicach przy ul. Kazimierza Wielkiego. Trzon inwestycji stanowi 27 domów jednorodzinnych z własnym ogrodem, dwoma miejscami postojowymi, garażem i wiatą. Jeden dom dwulokalowy posiadający dodatkowe trzecie miejsce parkingowe, pokaźny ogród i jeszcze większą przestrzeń dla rodziny.

Ponadto projektuje się budynek usługowo-handlowy który, częściowo przeznaczony będzie na potrzeby mieszkańców.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:
1. Wejść na stronę www.x-maxx.com/konkurs
2. Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy (podanie propozycji nazwy osiedla wraz z uzasadnieniem wyboru)
3. Podać swoje dane kontaktowe
4. Czekać na wynik - nagrodzeni zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Zwycięzca konkursu otrzyma niezawodnego Apple Iphone 11 z pamięcią 64GB, szybkim procesorem oraz wytrzymałą baterią. Nagrody, przewidziano również dla dwóch kolejnych osób, których pomysły spotkają się z uznaniem organizatorów. Na nich czekają najnowsze modele opasek sportowych od Xiaomi- Mi Band 6, które sprawdzą się podczas wysiłku fizycznego oraz przy monitorowaniu jakości snu.

Zgłoszenia można wysyłać w dniach od 24 sierpnia 2021 r. do 14 września 2021 r.  Spośród wszystkich,prawidłowo nadesłanych zgłoszeń, jury wybierze 3 najciekawsze propozycje do 30 września 2021 r.

Więcej informacji można uzyskać w Biurze Nieruchomości RAPIT (Rynek 28, Myślenice) lub pod numerem telefonu: 12 274 30 60.

 

Zobacz więcej

Jak przechowywać opony poza sezonem?
Lifestyle 0

Jak przechowywać opony poza sezonem?

Przechowywanie opon to często nie poruszana, za to bardzo ważna kwestia dla jak najdłuższego utrzymania ich w dobrej kondycji. Jeżeli chcemy długo i bezawaryj...