Lifestyle

Prezenty vouchery, czyli dlaczego coraz częściej wręczamy przeżycia na prezent?

Prezenty vouchery, czyli dlaczego coraz częściej wręczamy przeżycia na prezent?

Wręczając wymarzony prezent naszym bliskim, liczymy, że w ten sposób uda nam się wywołać na ich twarzach naprawdę szeroki uśmiech. Umiejętność wzbudzenia dziecięcej, spontanicznej radości sprawia, że każdy dzień staje się przyjemniejszy zarówno dla obdarowanego, jak i dla obdarowującego. Właśnie dlatego wielu z nas tak chętnie wręcza rozmaite prezenty nawet bez wyraźnej okazji

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się vouchery pełne przeżyć. Skąd rosnące nimi zainteresowanie? Dlaczego prezenty w formie voucherów z przeżyciami coraz częściej zastępują tradycyjne czekoladki lub bukiety kwiatów? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Sprawdź, z czego wynika popularność voucherów, a także dowiedz się, jaki prezent warto podarować bliskim, aby zapamiętali wybrany dzień na długo. Artykuł powstał we współpracy z serwisem prezentowym Katalog Marzeń.

Najbardziej tradycyjne pomysły na prezent

Jeśli zastanawiasz się, jak wywołać radość u swoich bliskich i przyjaciół, na początek pomyśl o tym, czym tak naprawdę się interesują. Nie ulega wątpliwości, że jeszcze do niedawna jednymi z najpopularniejszych prezentów były bombonierki, kwiaty i akcesoria, takie jak skarpetki czy krawaty, wręczane niemal przy każdej okazji. Dziś sytuacja uległa zmianie, a miejsce uniwersalnych prezentów coraz częściej zajmują spersonalizowane propozycje. Jakie upominki uważane są dziś za najbardziej tradycyjne? Z pewnością na tej liście nie może zabraknąć książek i kosmetyków, które chętnie otrzymuje wiele kobiet i mężczyzn. Bardzo często obdarowujący decydują się także na wybór czegoś słodkiego. Pudełko czekoladek? Samodzielnie upieczone ciasto? A może tabliczka ulubionej czekolady? Możliwości jest wiele! A co, gdyby jednak, zamiast gotowych słodkości, wręczyć krewnym i znajomym słodkie upominki w postaci voucherów…?

Vouchery na prezent – dlaczego warto?

Odpowiedzi na to pytanie nie brakuje! Przede wszystkim takie vouchery na prezent to wyjątkowo spersonalizowany upominek. Wśród podarunków, które można znaleźć na przykład w internetowym sklepie Katalogu Marzeń, nie brakuje choćby nielimitowanego dostępu do katalogu ebooków i audiobooków dla miłośników literatury. Innym pomysłem będzie wysłanie bliskich na warsztaty słodkości pod okiem profesjonalnego cukiernika. A może pokusisz się o wybór szytej na miarę koszuli albo sukienki? Z takim prezentem nie będzie mowy o nudzie ani o tym, aby przejść ulicą niezauważonym.

Poza tym vouchery na prezent to sposób na to, aby obdarowany mógł spróbować czegoś zupełnie nowego. Skok ze spadochronem? Lot motolotnią nad szczytami gór? Kurs nurkowania w Bałtyku? Możliwości są dziesiątki! Wręczając voucher na prezent, dajesz bliskim okazję do tego, aby wyszli ze swojej strefy komfortu i poczuli, jakie emocje towarzyszą tym, którzy próbują swoich sił w nowych aktywnościach.

Jakie przeżycia warto wybrać na prezent?

Przede wszystkim te, które bezpośrednio lub przynajmniej pośrednio łączą się z zainteresowaniami osoby, którą chcemy obdarować. Masz wokół siebie fana muzyki? W takim razie w prezencie wybierz voucher na kartę podarunkową z portalu E-Bilet.pl. Wiesz, że członkom Twojej rodziny na co dzień brakuje czasu tylko dla siebie? W takim razie koniecznie wyślij ich do parku rozrywki, a wszystko dzięki voucherowi na rodzinną wizytę w Energylandii. Jakie jeszcze przeżycia warto wybrać na prezent? Może na przykład spotkanie z gwiazdą sportu lub sztuki albo wizytę w kawiarni i śniadanie w sercu miasta? Możliwości nie brakuje! Taki prezent w postaci vouchera to gwarancja wspaniałej przygody, idealnie dostosowanej do potrzeb i oczekiwać obdarowanego.

Na jakie okazje warto podarować przeżycia w formie voucherów?

Odpowiedź brzmi: na wszystkie! Urodziny ukochanej mamy, Dzień Dziecka, Gwiazdka, początek jesieni… W Katalogu Marzeń wierzymy, że voucher na prezent sprawdzi się przy każdej okazji (a także i bez niej!). Spraw, że nadchodzący dzień będzie dla Twoich osób naprawdę wyjątkowy, a wszystko dzięki voucherowi na prezent. Raz na zawsze zapomnij o stresującym poszukiwaniu upominków dla bliskich tuż przed ważną okazją. Wybierz voucher prezentowy w formie elektronicznej, w kopercie albo w postaci wiadomości e-mail, a potem po prostu spełnij marzenia bliskich w ten właśnie sposób.