Biznes

Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach zamyka sklep w budynku dawnego "Galalitu". Znana firma przeprowadza się do nowoczesnego salonu

Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach zamyka sklep w budynku dawnego "Galalitu". Znana firma przeprowadza się do nowoczesnego salonu

Funkcjonalna powierzchnia i większa liczba ekspozycji, a przede wszystkim dogodny dojazd nową drogą wzdłuż zakopianki i parking dla klientów – to największe atuty nowej lokalizacji salonu Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach, przy ul. Fijałkowskiego 40.

Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz często wybieramy na lata. W swoich domach czy mieszkaniach chcemy się czuć dobrze, dlatego dobór tych artykułów ma istotne znaczenie. Każda przestrzeń, niezależnie od powierzchni, ma pewien potencjał, a doświadczeni doradcy pomogą go odnaleźć.

Firma Delta Twoje Wnętrza w Myślenicach wyposażyła i udekorowała domy i mieszkania już kilku pokoleń myśleniczan oraz mieszkańców okolic. Salon oferuje szeroki wybór drzwi, lamp, dywanów, wykładzin, chodników, paneli, karniszy oraz rolet, a także kompleksowy wystrój okien od pomiaru i doradztwa, po szycie i wieszanie. Do tego klienci mogą wybierać w bogatej kolekcji tkanin, pościeli, obrusów i ręczników.

Bartłomiej Górecki, współwłaściciel firmy Delta Twoje Wnętrza: Zmiany dotyczą każdego z nas. Budujemy domy, remontujemy swoje mieszkania. Nas, firmę Delta Twoje Wnętrza, również czeka zmiana, a w związku z tym duże wyzwanie – zmieniamy swoją lokalizację. Ze względu na przeprowadzkę oraz konieczność przygotowania ekspozycji pod nowym adresem, musimy od 9 września przerwać sprzedaż i zamknąć lokal przy ulicy Jagiełły 2 (dawny Galalit), aby 4 października otworzyć dla klientów nowy salon przy ulicy Fijałkowskiego 40 w Myślenicach.

Proponujemy, aby czas przestoju z powodu przeniesienia firmy nasi obecni i przyszli klienci wykorzystali na zastanowienie się, jakie materiały lubią, w jakich kolorach czują się dobrze i co pozytywnie ich nastraja oraz przejrzeli różnego rodzaju wizualizacje.

Po ponownym otwarciu pomożemy rozwinąć pomysły na zmianę wnętrza i podpowiemy, co będzie najkorzystniejsze. Zapraszamy do odwiedzenia nas i obejrzenia nowych ekspozycji drzwi, lamp, karniszy oraz dekoracji okiennych, aby zainspirować się nowatorskimi pomysłami. Włożyliśmy dużo starań, by pozytywnie zaskoczyć naszych klientów. Chcemy zmieniać się razem z Państwem i nowymi trendami.

Lubisz wygodne rozwiązania? Odwiedź salon!

Zmianę siedziby firmy współwłaściciele argumentują przede wszystkim tym, że wcześniejsze miejsce działalności – dawny Galalit – nie spełniało oczekiwań ich, a przede wszystkim klientów. Nowy budynek daje nowe możliwości, co wiąże się ze zmianą wizerunku firmy.

Współwłaściciele mocno akcentują, że chcą zachować to, co dotychczasowi klienci cenili u nich najbardziej, czyli pełne stany magazynowe, doradztwo, indywidualne podejście, uczciwość i rzetelność, a jednocześnie zmienić to, co można poprawić. Dotychczasowy budynek był nieestetyczny, klienci mieli do pokonania dużo schodów, a parkowanie przy lokalu było utrudnione.

Duże, wygodne parkingi przy lokalu umieszczono na dwóch różnych poziomach, co daje klientom możliwość bezpośredniego wejścia na różne piętra budynku bez pokonywania schodów

Dlatego już na etapie projektowania nowej siedziby zadbano o funkcjonalne rozwiązania. Do salonu najlepiej dostać się nową, wyremontowaną drogą wzdłuż zakopianki. Duże, wygodne parkingi przy lokalu umieszczono na dwóch różnych poziomach (przed i za budynkiem), co daje klientom możliwość bezpośredniego wejścia na różne piętra budynku bez pokonywania schodów. Jasne i przestronne wnętrza sprzyjają lepszemu wyeksponowaniu towarów.

Zadbano również o miejsce na indywidualną rozmowę z klientem. Ponadto współwłaściciele mocno akcentują dogodne położenie lokalu. Punkt jest dobrze skomunikowany z resztą miasta. Swobodnie można tu dojechać zarówno z centrum (ulicą Kasprowicza lub Sobieskiego), jak i stref handlowo-przemysłowych czy Zarabia, a także Krakowa, pokonując obwodnicę Myślenic i wykorzystując bezkolizyjne wyjazdy i zjazdy albo od strony Marimexu, albo mostu na Polankę. Dystans z rynku to zaledwie 15 minut spacerem.

Powiedz co Ci się podoba, a my pomożemy zrealizować tę koncepcję

Idealne wykończenie wnętrz to próba połączenia potrzeb klientów, ich upodobań i oczekiwań z wieloletnim doświadczeniem firmy oraz pasją i kreatywnością właścicieli. Firma Delta Twoje Wnętrza jest firmą rodzinną, wspierającą klientów ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Od lat właściciele i pracownicy starają się, by salon był wyjątkowym miejscem. Dlatego przygotowując nowy lokal, starali się stworzyć niepowtarzalny klimat i nastrój, w niczym nieprzypominający wielkopowierzchniowych hal, a jednocześnie zapewnić klientom komfort dostępu do szerokiej gamy rozwiązań dla domu bez konieczności odwiedzania wielu sklepów.

Grzegorz Górecki, współwłaściciel firmy Delta Twoje Wnętrza: Naszym niezaprzeczalnym atutem jest wieloletnie doświadczenie w zakresie usług związanych z wykończeniem wnętrz. Chcemy, aby nasi klienci czuli się u nas zauważeni, wysłuchani i potraktowani indywidualnie. Będziemy się starali, aby mieszkańcy Myślenic i okolicy zrobili u nas zakupy szybko i wygodnie bez konieczności kilkugodzinnych wyjazdów do sklepów w Krakowie. Klienci oszczędzą cenny czas, a w zamian otrzymają funkcjonalne wnętrza, które będą im służyć kolejne lata.

Firma jest otwarta na nowe pomysły oraz potrzeby. Właściciele i pracownicy słuchają rad klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stopniowo rozszerzali swoją ofertę o dodatkowe usługi pomiaru, doradztwa, szycia oraz montażu.

– Zanim przystąpisz do wybierania materiałów, spokojnie zastanów się, jakie materiały lubisz, w jakich kolorach czujesz się dobrze, co Cię pozytywnie nastraja, a czego z kolei unikasz – przypominają doradcy ze sklepu.

Pomysł na wnętrze nie musi być kosztowny

Każdy z nas kreuje innowacyjne przestrzenie, które pozwalają się wyróżnić, ale także czuć swobodnie. Czasami wnętrza, które zastajemy, nie spełniają naszych oczekiwań. Pracownicy salonu podpowiedzą, co w danej sytuacji będzie najkorzystniejsze i co można zyskać, decydując się na inne rozwiązania.

Po ponownym otwarciu pomożemy rozwinąć pomysły na zmianę wnętrza i podpowiemy, co będzie najkorzystniejsze

– Niezależnie od preferowanego stylu, znajdziemy produkty, które ten styl zrealizują bez nadmiernych kosztów. Należy także pamiętać, że lepszy efekt osiąga się, redukując ilość kolorów i wzorów – mówi współwłaścicielka salonu Joanna Cabak. – Od początku pracujemy w oparciu o budżet i oczekiwania estetyczne klienta, starając się dostosować jego wizję do założonych wydatków wykończenia. U nas klient znajdzie połączenie funkcjonalnych rozwiązań, elegancji oraz przystępnych cen, ale zrealizujemy też najbardziej wyszukane pomysły – dodaje.

Trzymamy rękę na pulsie, śledzimy trendy

Delta Twoje Wnętrza to nie sam sklep, ale przede wszystkim grupa ludzi, fachowców w swojej dziedzinie, która nie boi się wyzwań. Cenią klasykę, ale i uczestniczą w wydarzeniach branżowych, gdzie zapoznają się z nowymi designami. Ich celem jest dostarczanie jakościowo wyselekcjonowanych produktów, zgodnych z aktualnymi trendami.

Klienci doceniają nasze doradztwo, wspólnie z nimi wypracowujemy efekt końcowy

Firmowa pracownia krawiecka stara się zrealizować marzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Fachowcy szyją indywidualne zamówienia nie tylko dekoracji okiennych, ale także obrusów, pokrowców, poszewek. Pomogą też dobrać eleganckie zestawienia tkanin i pasmanterii oraz doradzą rodzaj szycia.

– Można u nas znaleźć klasyczne i nowoczesne produkty i rozwiązania: od firan Haftu z Kalisza po tkaniny firmowane przez Macieja Zienia czy Ewę Minge. Klienci doceniają nasze doradztwo, wspólnie z nimi wypracowujemy efekt końcowy – podsumowuje Joanna Cabak.

Sprawdź we własnym wnętrzu

Sprzedawcy salonu zachęcają klientów, którzy robią zakupy tylko w internecie, do odwiedzenia sklepu stacjonarnego. Na żywo można lepiej dostrzec szczegóły produktów, poczuć fakturę, zaobserwować wady i zalety różnych rozwiązań oraz uzyskać doradztwo i fachową pomoc.

Chcielibyśmy także, aby salon Delta Twoje Wnętrza stał się miejscem spotkań architektów, projektantów, dekoratorów i wykonawców

– Wzorniki tkanin można wypożyczyć do domu, a ma to ogromne znaczenie, gdyż kolory i faktury na tkaninach wyglądają zupełnie inaczej u nas w salonie niż we wnętrzu u klienta. Warto też zobaczyć tkaniny w świetle dziennym oraz o zmroku w świetle sztucznym. Jeśli klienci nie są zdecydowani, jakie projekty ich interesują, skutecznie doradzimy w wybraniu najlepszych rozwiązań. Chcielibyśmy także, aby salon Delta Twoje Wnętrza stał się miejscem spotkań architektów, projektantów, dekoratorów i wykonawców – podsumowuje współwłaścicielka.

W salonie zebrano setki produktów polecanych do wykończenia domów i mieszkań. W bogatej ofercie znajdują się drzwi wewnętrzne, zewnętrzne oraz wewnątrzklatkowe, a ich dostawcy to m.in. Porta, DRE, Erkado, Pol-Skone, Doorsy, Martom, Wiatrak, KR Center.

Panele podłogowe można wybrać spośród takich dostawców jak: Swiss Krono, Classen, Egger, Yildiz Entegre, Kaindl, Persecto, Tarkett. Asortyment salonu to także m.in. lampy firm Azzardo, Zuma Line, Nowodvorski, Italux, Eglo, Rabalux, Edo.

Podłogi domów i mieszkań klientów mogą ozdobić dywany z wełny, wiskozy, sizalowe czy akrylowe. Sklep oferuje także szeroki wybór wykładzin dywanowych i PCV, od tych niskobudżetowych do bardziej luksusowych, poliamidowych.

Właściciele zachęcają do wizyty w nowym lokalu, zwłaszcza że z okazji ponownego otwarcia przewidywane są niespodzianki dla klientów.

Innowacyjne przestrzenie salonu pełne są różnorodnych tkanin na firany i zasłony a także obrusy. Materiały do aranżacji okien można wybierać spośród takich firm jak Eurofirany (m.in. kolekcja Minge), Spagnolo, Polder & Rajder, Rad-Pol, Decoma, Cosmonova (m.in. kolekcja Zienia), a montować je na karniszach proponowanych przez sklep takich firm jak Zegar czy Marcin Dekor. Salon oferuje pomiary, szycie na wymiar, transport oraz montaż dekoracji okiennych. 

Dopełnieniem propozycji dla klientów jest oddzielna ekspozycja z kołdrami, poduszkami, także z gęsiego puchu i pościelą m.in. firm Darymex i Eurofirany.

Nie o wszystkich detalach należy decydować od razu. Warto pozwolić swoim czterem ścianom rozwijać się i zmieniać wraz Tobą, a salon Delta Twoje Wnętrza chętnie posłuży radą i pomocą.

Właściciele zachęcają do wizyty w nowym lokalu, zwłaszcza że z okazji ponownego otwarcia przewidywane są niespodzianki dla klientów.

Bądź na bieżąco z nowościami!

Zobacz więcej