Okolice

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa w Krzczonowie

Zderzenie dwóch ciężarówek i busa w Krzczonowie

Przewrócona ciężarówka z naczepą, skasowana kabina wywrotki i uszkodzony bus. To efekt zderzenia do jakiego doszło w Krzczonowie na drodze powiatowej

 

Do wypadku doszło w sobotnie przedpołudnie 11 września na drodze powiatowej w Krzczonowie. Dyżurny operacyjny SKKP PSP w wyniku otrzymanej informacji zadysponował do działań zastępy ratowniczo-gaśnicze oraz ciężki samochód ratownictwa technicznego SCRt.

Pierwsze przybyłe na miejsce akcji zastępy strażaków stwierdziły, że droga jest zablokowana przez jeden samochód ciężarowy, drugi z uszkodzonych pojazdów – ciągnik siodłowy z naczepą jest przewrócony, a autobus znajduje się na poboczu jezdni.

- Przeprowadzone rozpoznanie nie potwierdziło osób poszkodowanych. Zabezpieczono miejsce zdarzenia, przeprowadzono sorpcję rozlanych płynów eksploatacyjnych, usunięto rozbite elementy pojazdów. Uszkodzony samochód ciężarowy blokujący przejazd przemieszczono na parking przy wykorzystaniu ciężkiego sprzętu tym samym umożliwiając przejazd mocno uczęszczaną drogą powiatową – informuje bryg. Roman Ajchler.

W działaniach trwających 1,5 godziny udział brały zastępy JRG Myślenice, OSP Krzczonów.

Komentarze (3)

 • 13 wrz 2021

  Ładne podwozie

  10 2 Odpowiedz
 • 13 wrz 2021

  A mnie nie dziwi ten wypadek. Droga z Pcima na Jordanów to najgorsza droga w naszym powiecie. Wszyscy pędzą, łamią przepisy, wyprzedzają i jeżdżą grubo ponad 50 km w terenie zabudowanym. Najgorsze jest to, że to często sami mieszkańcy są dla siebie największym zagrożeniem. Pozabijacie się sami. Nie potrzeba Covid.

  17 1 Odpowiedz
 • 13 wrz 2021

  Ta droga to horror .Wanny tam żądzą . Wszystko to z firm miejscowych . Nie pierwszy tam dzwon i nie ostatni , byle bez ofiar . Policji tam jeszcze w zyciu ne widziałem

  17 1 Odpowiedz

Zobacz więcej