Turystyka

Park Rozrywki Rabkoland – sposób na rozrywkowy dzień dla całej rodziny

Park Rozrywki Rabkoland – sposób na rozrywkowy dzień dla całej rodziny

Chcesz zabrać dziecko w wyjątkowe miejsce, w którym wspólnie, rodzinnie spędzicie cały dzień? Jedną z propozycji, z której na pewno będziecie zadowoleni, jest wizyta w Rabkolandzie.

Rabkoland to bogato wyposażony park rozrywki, w którym miło spędzą czas zarówno dzieci, jak i dorośli. Obfitujący w mnóstwo atrakcji kompleks od lat przyciąga miłośników dobrej zabawy i wielogodzinnej rozrywki. Dołącz do nich i Ty!

Czym jest Rabkoland?

Rabkoland to nowoczesne centrum rozrywki zlokalizowane w Rabce-Zdroju, wypełnione atrakcjami dla najmłodszych i starszych dzieci. Park rozrywki dla dzieci to szczególnie polecane miejsce dla młodych gości w wieku już od 1 roku do 12 lat. Znajdziesz w nim nie tylko miejsca, gdzie przyjemnie spędzisz czas z pociechą, ale także smacznie zjesz i odpoczniesz. Rabkoland sprawdza się świetnie jako kierunek na jednodniową rodzinną wycieczkę z dzieckiem, a także wycieczkę szkolną czy przedszkolną.

Jakie atrakcje znajdziecie w Rabkolandzie?

Przybywając do Rabkolandu, bądźcie gotowi na długie godziny niesamowitej zabawy. W tym niezwykłym wesołym miasteczku na odwiedzających czekają gry i zabawy w magicznym Cyrku Luna, w którym znajdują się m.in. Krzywe Lustra oraz Dom Klauna Mareczka. Ponadto możecie wspólnie odwiedzić Góralsko Dżungle i poszaleć wśród dzikich zwierząt, schłodzić się wśród Plujących Totemów i zobaczyć świat z Wieży Duch Duch. We Wiosce Wikingów czekają na was Kopalnia Złota, Kuźnia Wikingów oraz prawdziwa wioska tego dzielnego ludu. W Machinarium znajduje się natomiast Latający Autobus pozwalający wysoko poszybować, a także Autostop umożliwiające jazdę hen, przed siebie. Na najmłodszych gości czeka magiczna i kolorowa Dolina Trzmiela, w której można pobujać się na Trzmielowej Huśtawce albo pofikać na kucyku Patataj.

Bon turystyczny

Rabkoland każdego roku stara się zaskoczyć odwiedzających, rozbudowując ofertę i wprowadzając nowe atrakcje. Jedną z nich jest możliwość zrealizowania bonu turystycznego. Zgodnie z odpowiednimi przepisami, bon turystyczny nie może być wykorzystany na zakup biletów wstępu do atrakcji, dlatego też warunkiem skorzystania z niego w Rabkolandzie jest zakup bonu turystycznego i biletów wstępu łącznie. W ramach usługi otrzymacie zatem całodniowy bilet na nielimitowane atrakcje w Rabkolandzie, a także dodatkowo bon na kwotę łączną 50 zł do wykorzystania w obiektach gastronomicznych w parku rozrywki.

Atrakcje w Rabce-Zdroju

Rabkoland nie jest jedynym miejscem, które warto odwiedzić w Rabce-Zdroju. Ta niezwykła, niewielka miejscowość uzdrowiskowa również obfituje w wiele atrakcji. W pięknym, zielonym Parku Zdrojowym znajdują się bezpłatne tężnie solankowe i amfiteatr, w którym w lecie odbywają się warsztaty i występy różnego rodzaju, a także mnóstwo alejek i ścieżek trekkingowych, idealnych na długie rodzinne spacery. Ciekawą propozycją jest też wizyta w Muzeum im. Władysława Orkana, Muzeum Górali i Zbójników, a także odwiedzenie Wieży widokowej na Polczakówce.

Zobacz więcej