Drogi

Policja zatrzymała trzech kierowców jadących po alkoholu. Jeden wiózł do przedszkola czterolatka

Policja zatrzymała trzech kierowców jadących po alkoholu. Jeden wiózł do przedszkola czterolatka

Pierwszy wydmuchał ponad promil, drugi pół a trzeci 0,7. W samochodzie tego ostatniego na tylnym siedzeniu siedział 4 latek. Jechali do przedszkola

 

Rano podczas działań wojewódzkich ,,Alkohol i Narkotyki”, polegających na wzmożonych kontrolach drogowych, myśleniccy policjanci zatrzymali trzech kierujących pod wpływem alkoholu.

Jak informuje policja; pierwszy z kierujących zatrzymany został przez patrol z komisariatu policji w Dobczycach, w miejscowości Czasław o 7:25 to 30-letni kierowca osobowej hondy, który podczas kontroli wydmuchał ponad promil alkoholu.

O 7:30 w Myślenicach, na ulicy Słowackiego policjanci z myślenickiej drogówki przeprowadzili kontrolę kierowcy osobowego volkswagena. Był nim 37-letni kierowca z powiatu limanowskiego. Wynik badania alkomatem wykazał 0,5 promila.

Trzeci kierowca na podwójnym gazie zakończył swą podróż o 7:45 w Sułkowicach na ul. 11 Listopada. 29-letni kierowca opla wydmuchał 0,7 promila alkoholu. Niestety nie jechał on sam. Na tylnym siedzeniu, znajdował się 4-latek, którego odwoził do przedszkola.

Wszyscy nieodpowiedzialni kierujący za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem. W każdym z powyżej opisanych przypadków policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy oraz dopilnowali, aby pojazdy zostały zabrane przez trzeźwe osoby.

Komentarze