Drogi

Dobczyce, Myślenice. Kolarze na drogach. Będą utrudnienia w ruchu

Dobczyce, Myślenice. Kolarze na drogach. Będą utrudnienia w ruchu

W weekend na terenie gminy Dobczyce i Myślenice odbywać się będą zawody kolarskie Małopolska Gran Fondo by Rafał Majka. Te drogi będą zamknięte

 

Małopolska Gran Fondo by Rafał Majka, to zawody kolarskie, w którym wezmą udział zawodnicy z całego świata, walcząc o punkty eliminacyjne do Mistrzostw Świata w kategorii masters, które odbędą się we włoskim Trento.

Zanim jednak wystartują we Włoszech, będą musieli pokonać trzy odcinki na drogach w gminie Dobczyce i Myślenice. Wyścig będzie się odbywać przy zamkniętych drogach.

W sobotę 7 maja w godz. 14:30 – 18:30 zamknięta zostanie droga wojewódzka 964 na trasie Rynek w Dobczycach – Czasław – Wiśniowa.

Natomiast w niedzielę 8 maja w godz. 10-15 drogi będą zamknięte na czas przejazdu na trasie: Myślenice, Osieczany, Droginia, Banowice, Łęki, Trzemeśnia, Zasań, Glichów, Raciechowice, Komorniki, Dąbie, Szczyrzyc, Zegartowice, Mierzeń, Gruszów, Żerosławice, Krasne Lasocice, Jodłownik, Kwapinka, Stadniki, Skrzynka, Dobczyce, Kornatka, Brzezowa.

Komentarze (7)

 • 6 maj

  wszystkie drogi zamknijcie nie wystarczy ze cale osiedle stoi a na 3 maja robią sie kilometrowe korki gratulacje organizatorom super ze dbacie o nas. wybory tuz tuz.

  24 13 Odpowiedz
 • Roman 7 maj

  A Najlepsze jest to że w tych dniach odbywają się Komunie w Dobczycach. Więc gratulacje za pomysł i Życzę Duuuuużo Cierpliwości Rodzicom Tych Biednych Dzieci

  20 13 Odpowiedz
  • 7 maj

   Ale komunie to nie jest jakieś święto państwowe, tylko prywatna sprawa zainteresowanych. Dlaczego ktoś inny miałby się do nich dopasowywać?

   19 24 Odpowiedz
 • 7 maj

  A ten wyścig to nie prywatna impreza pana Majki? Na dodatek komercyjna! Zamykają publiczne drogi, aby ktoś mógł zarobić.

  13 11 Odpowiedz
  • 7 maj

   Eeeee przesadzosz ! Wystarczy spojrzeć na przebieg trasy. Pan Majka tak jak Pan Daniel są lokalnymi patiotami I promują swe rodzinne strony. Choć każdy na swój sposob :))

   12 2 Odpowiedz
 • 7 maj

  No i znów źle..... A może dobrze że coś się dzieje. Pokręci was jak przez chwilę autem nie pojeździcie???

  18 7 Odpowiedz
 • 8 maj

  Kiedyś był trial(eliminacje mistrzostw świata), przeszkadzało nie ma trialu, były (potocznie) rajdy samochodowe, przeszkadzało, nie ma rajdów. Rowery przeszkadzają, biegacze przeszkadzają normalnie wszystko zaściankowym narzekaczą przeszkadza.

  8 5 Odpowiedz

Zobacz więcej