Myślenice

Myślenice. W weekend do centrum nie wjedziesz. Zamknięta droga z powodu przysięgi wojskowej

Myślenice. W weekend do centrum nie wjedziesz. Zamknięta droga z powodu przysięgi wojskowej

Od piątku do niedzieli zamknięta będzie ul. Kościuszki, jedyna droga prowadząca ruch samochodowy do myślenickiego Rynku. Powód? W weekend odbędzie się tu przysięga wojskowa

 

Przysięga 11.Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej zaplanowana jest na niedzielę 10 lipca, jednak jak informuje UMiG Myślenice na ul. Kościuszki w piątek 8 lipca o godz. 20 stanie zakaz ruchu i będzie obowiązywał do 10 lipca (niedziela) do godz. 20 (nie dotyczy służb, mieszkańców i zaopatrzenia 09.07 – sobota – do godz. 12). Postój taksówek zostanie przeniesiony z na ul. Gałczyńskiego od piątku 8 lipca od godz. 20 do niedzieli 10 lipca do godz. 20.

Uroczystości związane z przysięgą wojskową na myślenickim Rynku rozpoczną się w niedzielę 10 lipca o godz. 11 i potrwają do godz. 16. Organizatorzy planują też piknik wojskowy.

Podobne utrudnienia czekają nas w kolejny weekend 14-16 lipca, bowiem w tym terminie w centrum odbywać się będą Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem.

Komentarze (21)

 • Jacek Karwatowski 7 lip 2022

  popieram tylko dostawcy, rowery, hulajnogi, rolki itp. ta strefa powinna byc wolna od aut, ktore powinny parkowac na parkingach podziemnych i naziemnych ktore burmistrz zbuduje w okolicach rynku i jak mowil na osiedlu.

  38 6 Odpowiedz
 • 7 lip 2022

  Przejazd przez Rynek w Myślenicach powien być wstrzymany na zawsze.

  29 8 Odpowiedz
 • 7 lip 2022

  A kto ponosi koszty tej imprezy?

  28 9 Odpowiedz
 • 7 lip 2022

  Czyli już zaczęli kampanie wyborczą ???? Silni zwarci i gotowi........ Żeby się tylko z pomysłów nie wypsztykali do wyborów.........

  28 11 Odpowiedz
 • 9 lip 2022

  Choćby nie wiadomo co bylo organizowane na rynku to rynek Myślenicki bardzo stracił w oczach mieszkańców...
  Az Żal patrzeć jak świeci pustkami!
  A te ogromne donice działają jak płachta na byka !

  19 1 Odpowiedz

Zobacz więcej