Piłka nożna

Jak to wpadło? Rafał Bujas z Górek Myślenice zdobywa bramkę z połowy boiska. WIDEO

W meczu inaugurującym rozgrywki ligowe w B-klasie, Górki Myślenice pokonały Sępa Droginię 2:1, ale to bramka Rafała Bujasa strzelona z połowy boiska stała się tematem numer jeden

W sobotnie popołudnie, rozgrywki ligowe w Klasie "B" zainaugurowało spotkanie Górek Myślenice z Sępem Droginia. Podopieczni trenera Mateusza Kubińskiego w swoim pierwszym spotkaniu zmierzyli się z dziewiątym zespołem poprzedniego sezonu.

W meczu otwarcia Górki pokonały Sępa 2:1 (1:1) po bramkach Kołodzieja i Bujasa. Gol tego ostatniego nie schodzi z ust kibiców piłki nożnej i staje się internetowym viralem.

„Bramka KOZAK! Brawo Rafał Bujas! Gol dający komplet punktów w inauguracyjnym starciu z Sępem Droginia!” – czytamy na facebookowym profilu Górek. Sami zobaczcie:

Dwa ostatnie spotkania tych drużyn kończyły się remisem (1:1) i przegraną myśleniczan (1:3).

Skrót meczu B-klasy Myślenice: Górki Myślenice - Sęp Droginia