Tenis

Piotr Zięba wygrywa Grand Prix Myślenic 2022. Jest pierwszy w klasyfikacji

Na zdjęciu od lewej: Pietras Zięba, Andrzej Biel, Michał Wojtan, Szymon Smok.

W finale Piotr Zięba pokonał Andrzeja Biela 6/3 6/2 i zajmuje pierwsze miejsce w turniejowej klasyfikacji

W sobotę na kortach myślenickiego Zarabia rozegrano pierwszy Turniej Tenisa w ramach rozgrywek XXXVIII Grand Prix TKKF „Uklejna” Myślenice.

Na starcie stanęło sześciu zawodników: Szymon Smok, Błażej Tyka, Michał Górka, Piotr Zięba oraz dwóch piłkarzy Dalinu Myślenice Andrzej Biel i Michał Górka..

W finale Piotr Zięba pokonał Andrzeja Biela 6/3 6/2. W meczu o trzecie miejsce Michał Wojtan wygrał z Szymonem Smokiem 6/2 6/3. Po tym turnieju w Grand Prix TKKF „Uklejna” tenis OPEN 2022 klasyfikacja wygląda następująco:

1/ Pietras Zięba, 2/ Andrzej Biel, 3/ Michał Wojtan, .4/ Szymek Smok, 5/ Michał Górka, 6/Błażej Tyka.

Kolejny turniej zaplanowano na niedzielę 4 września na kortach myślenickiego Zarabia.