Osieczany

Myślenice, Osieczany, Droginia. Uszkodzony radiowóz, osobówka w rowie. Trwają poszukiwania kierowcy

Myślenice, Osieczany, Droginia. Uszkodzony radiowóz, osobówka w rowie. Trwają poszukiwania kierowcy

Osobowy mercedes wypadł z drogi. Uszkodzony został policyjny radiowóz

artykuł aktualizowany

Uszkodzony radiowóz i leżący poniżej drogi, na boku osobowy mercedes. Taki widok ok godz. 17:30 rejestrowali nasi czytelnicy.

Do kolizji doszło w Drogini. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu, kierowca osobówki zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwały poszukiwania 26-latka, który jak podaje rmf fm wcześniej w Osieczanach, miał zajechać drogę innemu samochodowi, wybić w nim szybę i ukraść telefon kobiecie kierującej tym pojazdem. 

 

 

 

 

Powiązane tematy

Komentarze (18)

 • 20 paź 2022

  Pewnie pobiegł szukać chętnego na kierowcę

  26 1 Odpowiedz
 • Tomek Dąbrowa 21 paź 2022

  A policjanci pewnie będą ściemniać w szpitalu powyżej 7 dni. Zastanowił bym się nad zdrowiem wszystkich policjantów bo nawet drobna stłuczka kończy się tym że mundurowi spędzają ponad 7 dni w szpitalu. A gość z poważniejszej kraksy potrafił uciec.

  22 1 Odpowiedz
 • 20 paź 2022

  Wczesniej zanim sie to stalo o godzinie 16.10 wybil jakiejs Pani szybe w aucie na wysokosci mniej wiecej sklepu jedrocha z niewiadomego mi powodu dopiero wtedy uciekl schowal sie gdzies na bulinie. okolo godziny 17.15 Polcja jezdzila za nim.. zaczol uciekac od strony hotelu pod debami jak wariat i skrecil w prawo w strone droginii dopiero wtedy doszlo do kolizji z radiowozem dachowania i ucieczki pieszo

  20 Odpowiedz
 • 21 paź 2022

  Nas inwigilują, za maseczki karali, pod domy jeździli sprawdzać areszty domowe. Kasa na to wszystko była, a nie stać komendy na drona z podczerienią żeby delikwata moment złapać..

  18 Odpowiedz
 • mirek@ 21 paź 2022

  Uderzył w radiowóz i wpadł do rowu wylądował bokiem i jeszcze zdążył uciec? A co policjanci na to?

  16 Odpowiedz

Zobacz więcej