Judocy z Sokoła z 6 medalami

• XXXL
  • 7 listopada 2022

Podczas XXV Międzynarodowego Turnieju Judo oraz IV Memoriału Józefa Chowańca rozgrywanych 8 października w Zakopanem zawodnicy TG Sokół zdobyli 6 medali

W dwudniowych zawodach wystartowało 436 zawodników z 35 klubów w tym zawodnicy z klubów z Czech i Słowacji. W stolicy Tatr do walki o medale stanęło 11 reprezentantów T.G SOKÓŁ Myślenice. Ostatecznie zawodnicy trenera Wiktora Siłuszyka wywalczyli 6 medali.

W kategorii dzieci brązowe krążki zdobyły Aleksandra Święch oraz Aleksandra Jochymek.

W kategorii młodzika złote medale wywalczyli Jakub Sala (MU16- 66kg) Hubert Strzelec (MU16-81kg) i Milan Ostafin (MU16-50kg). Srebrny medal zdobyła Amelia Różańska WU16- 57kg.

Wyniki podopiecznych trenera Wiktora Siłuszyka uplasowały klub na 3 miejscu w klasyfikacji generalnej na 35 drużyn.