Myślenice

Myślenice. Na Rynku stanęła świąteczna choinka. Mieszkańcy wspólnie brali udział w jej rozświetleniu

Myślenice. Na Rynku stanęła świąteczna choinka. Mieszkańcy wspólnie brali udział w jej rozświetleniu
Fot. Bartek Ziółkowski

To kolejny rok z rzędu, kiedy na myślenickim Rynku stanęła świąteczna choinka. W jej rozświetleniu tradycyjnie wzięli udział mieszkańcy, którzy w akompaniamencie orkiestry celebrowali ten moment

Uruchomienie światełek na myślenickiej choince zorganizowano w poniedziałkowy wieczór 12 grudnia. Na Rynku zebrali się mieszkańcy, którzy przy akompaniamencie Orkiestry Dętej z Jawornika i w towarzystwie świętego Mikołaja rozpoczęli odliczanie do świąt.

Przy choince zaśpiewała Julia Pitala, uczestnicy wydarzenia mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami lub odebrać myślenicki kalendarz na rok 2023 z rąk burmistrza i jego zastępcy. Spotkanie poprowadzili Andrzej Starowicz oraz animatorki z Centrum Aktywności Lokalnej w Myślenicach.

Kolejnym świątecznym wydarzeniem organizowanym na Rynku, będzie jarmark bożonarodzeniowy, który zaplanowano na niedzielę 18 grudnia.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

 • 14 gru 2022

  Jakiś czas temu pojawił się tu artykuł wraz z wypowiedzią władz o kryzysie energetycznym i potrzebie ograniczenia zużycia prądu poprzez wyłączenia części oświetlenia w mieście, A tu widzę choinkę i inne bzdet podłączone do prądu. Oszczędza się na bezpieczeństwie mieszkańców kosztem igrzysk. Żenada!

  30 2 Odpowiedz
 • 14 gru 2022

  Jaruś najbardziej zadowolony … my tez się cieszymy z droższych
  Podatków
  Parkingów
  Śmieci
  ….
  Dziękujemy i cieszymy się ze możemy robic na was a wy za to możecie se robic obchody byle czego i wydawać nasze pieniądze na byle co !

  25 1 Odpowiedz
 • 21 gru 2022

  Po wioskach latarnie gaszą na noc ale na rynku choinka się świeci . Oby tak dalej ........

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej