Miasto

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?

 

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zastępcą burmistrza Myślenic może zostać Mieczysław Kęsek - dotychczasowy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Taką informację wczoraj miał przekazać pracownikom UMiG burmistrz Maciej Ostrowski
Według Dziennika Polskiego http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182492-wiceburmistrz-kesek-od-listopada.html , burmistrz miał wczoraj poinformować pracowników urzędu miasta o powołaniu Mieczysława Kęska, dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy na stanowisko swojego zastępcy . Nie potwierdził tego w rozmowie z Dziennikiem. My również czekamy na stanowisko gminy w tej sprawie.
Pierwsze doniesienia na temat powołania zastępcy http://miasto-info.pl/myslenice/2853,myslenice-kesek-zastepca-ostrowskiego.html pojawiły sie w sierpniu. Nowy wiceburmistrz miałby rozpocząć urzędowanie od listopada. Obecny burmistrz sprawuje swój urząd od 2003 roku. Do tej pory ani raz nie powoływał swojego zastępcy. Wcześniej gmina miała dwóch zastępców burmistrza. - Przed nami m.in. budowa budżetu na rok 2012 czy kwestie podatkowe, w których zastępca będzie uczestniczył, kształtując wspólnie ze mną ich podstawy - decyzję w Dzienniku http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182492-wiceburmistrz-kesek-od-listopada.html uzasadnił Maciej Ostrowski.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zastępcą burmistrza Myślenic może zostać Mieczysław Kęsek - dotychczasowy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Taką informację wczoraj miał przekazać pracownikom UMiG burmistrz Maciej Ostrowski. Gmina nie potwierdza informacji, jednak burmistrz rozmawiał z na ten temat z Dziennikiem Polskim

zagłosuj w ankiecie

Według Dziennika Polskiego, burmistrz miał wczoraj poinformować pracowników urzędu miasta o powołaniu Mieczysława Kęska, dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy na stanowisko swojego zastępcy. Nie potwierdził tego w rozmowie z gazetą.

- Póki co nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie. Stanowisko wiceburmistrza pojawiło się w nowym schemecie organizacyjnym Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach - poinformował nas Piotr Szewczyk z Wydział Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji UMiG.

Pierwsze doniesienia na temat powołania zastępcy burmistrza pojawiły sie w sierpniu. Nowy wiceburmistrz miałby rozpocząć urzędowanie od listopada. Wtedy informacja zostanie oficjalnie potwierdzona przez UMiG.

Maciej Ostrowski sprawuje urząd burmistrza od 2003 roku. Do tej pory ani raz nie powoływał swojego zastępcy. Wcześniej gmina miała dwóch zastępców. - Przed nami m.in. budowa budżetu na rok 2012 czy kwestie podatkowe, w których zastępca będzie uczestniczył, kształtując wspólnie ze mną ich podstawy - decyzję w Dzienniku Polskim uzasadnił Maciej Ostrowski.

Powiązane tematy

Komentarze (58)

 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Niech się Pan Burmistrz cieszy że poseł "Jabłuszko" dostał się do sejmu bo dla niego też musiał by szukać odpowiedniej "posadki"

  40 Odpowiedz
 • 19 paź 2011

  On na zastępce??!! Nie potrafi sobie poradzić z kilku procentowym bezrobociem w powiecie a chce współrządzić gminą??!! Z tej mąki chleba nie będzie

  42 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Potrzeba nam zatrudnić jeszcze jednego urzędasa za 6-8 tys. na miesiąc, co się dzieje kaman? Przecież tu nie chodzi o nadmiar obowiązków i tak biurokracja w Polsce za duża i można by ją spokojnie w dobie komputeryzacji zredukować. Jeśli natomiast chodzi o wzajemne układziki i zapchanie komuś kieszeni "po znajomości" to ja się NIE ZGADZAM! Proszę lepiej zapewnić darmowy parking kierowcom za pensję zastępcy, co to za gospodarz? Pieniądze publiczne wydaje się bez zastanowienia na swoje zachcianki a ludziom którzy potrzebują wsparcia wciąż podwyższa się np. cenę wody i ścieków. Oburzeni pojawią się też w Myślenicach, obalą ten system kolesiostwa i układów.

  38 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Sprawa jest prosta Kęsek zastępcą burmistrza, Bisztyga dyrektorem urzędu pracy, no i wszyscy zadowoleni:)

  36 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Szanowny Panie Kęsek.Pan naprawdę chce być zastępcą Burmistrza? Proszę się zastanowić.Poczytać co ludzie myślą o Panu Burmistrzu. Czy nie lepiej z podniesiona głową spacerować po mieście? Trochę mniej kasy, ale i mniej wstydu, kłopotów i utarczek ze zmęczonymi ludźmi.

  36 3 Odpowiedz

Zobacz więcej