Miasto

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?

 

Mieczysław Kęsek wiceburmistrzem Myślenic?
Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zastępcą burmistrza Myślenic może zostać Mieczysław Kęsek - dotychczasowy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Taką informację wczoraj miał przekazać pracownikom UMiG burmistrz Maciej Ostrowski
Według Dziennika Polskiego http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182492-wiceburmistrz-kesek-od-listopada.html , burmistrz miał wczoraj poinformować pracowników urzędu miasta o powołaniu Mieczysława Kęska, dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy na stanowisko swojego zastępcy . Nie potwierdził tego w rozmowie z Dziennikiem. My również czekamy na stanowisko gminy w tej sprawie.
Pierwsze doniesienia na temat powołania zastępcy http://miasto-info.pl/myslenice/2853,myslenice-kesek-zastepca-ostrowskiego.html pojawiły sie w sierpniu. Nowy wiceburmistrz miałby rozpocząć urzędowanie od listopada. Obecny burmistrz sprawuje swój urząd od 2003 roku. Do tej pory ani raz nie powoływał swojego zastępcy. Wcześniej gmina miała dwóch zastępców burmistrza. - Przed nami m.in. budowa budżetu na rok 2012 czy kwestie podatkowe, w których zastępca będzie uczestniczył, kształtując wspólnie ze mną ich podstawy - decyzję w Dzienniku http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182492-wiceburmistrz-kesek-od-listopada.html uzasadnił Maciej Ostrowski.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zastępcą burmistrza Myślenic może zostać Mieczysław Kęsek - dotychczasowy dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. Taką informację wczoraj miał przekazać pracownikom UMiG burmistrz Maciej Ostrowski. Gmina nie potwierdza informacji, jednak burmistrz rozmawiał z na ten temat z Dziennikiem Polskim

zagłosuj w ankiecie

Według Dziennika Polskiego, burmistrz miał wczoraj poinformować pracowników urzędu miasta o powołaniu Mieczysława Kęska, dotychczasowego dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy na stanowisko swojego zastępcy. Nie potwierdził tego w rozmowie z gazetą.

- Póki co nie udzielamy żadnych informacji w tej sprawie. Stanowisko wiceburmistrza pojawiło się w nowym schemecie organizacyjnym Urzędu Miasta i Gminy w Myślenicach - poinformował nas Piotr Szewczyk z Wydział Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji UMiG.

Pierwsze doniesienia na temat powołania zastępcy burmistrza pojawiły sie w sierpniu. Nowy wiceburmistrz miałby rozpocząć urzędowanie od listopada. Wtedy informacja zostanie oficjalnie potwierdzona przez UMiG.

Maciej Ostrowski sprawuje urząd burmistrza od 2003 roku. Do tej pory ani raz nie powoływał swojego zastępcy. Wcześniej gmina miała dwóch zastępców. - Przed nami m.in. budowa budżetu na rok 2012 czy kwestie podatkowe, w których zastępca będzie uczestniczył, kształtując wspólnie ze mną ich podstawy - decyzję w Dzienniku Polskim uzasadnił Maciej Ostrowski.

Powiązane tematy

Komentarze

 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  a to ciekawostka. jestem w szoku. tyle lat nie byl potrzebny zastepca a tu taka zmiana

  32 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  i po co teraz potrzebny jest zastępca?

  26 4 Odpowiedz
 • profesor profesor 19 paź 2011

  czytaj: " - Przed nami m.in. budowa budżetu na rok 2012 czy kwestie podatkowe, w których zastępca będzie uczestniczył, kształtując wspólnie ze mną ich podstawy"

  tutaj wiecej mowi burmistrz http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182492-wiceburmistrz-kesek-od-listopada.html

  natomiast dla mnie najwieksza zagadka teraz jest odpowiedz na pytanie kto zostanie dyrektorem PUP. nalezy do struktur powiatowych wiec wybierac go bedzie starosta? dobrze rozumuje?

  16 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  zaczynamy szopkę Noworoczną?:)
  alleluja:)

  30 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Potrzeba nam zatrudnić jeszcze jednego urzędasa za 6-8 tys. na miesiąc, co się dzieje kaman? Przecież tu nie chodzi o nadmiar obowiązków i tak biurokracja w Polsce za duża i można by ją spokojnie w dobie komputeryzacji zredukować. Jeśli natomiast chodzi o wzajemne układziki i zapchanie komuś kieszeni "po znajomości" to ja się NIE ZGADZAM! Proszę lepiej zapewnić darmowy parking kierowcom za pensję zastępcy, co to za gospodarz? Pieniądze publiczne wydaje się bez zastanowienia na swoje zachcianki a ludziom którzy potrzebują wsparcia wciąż podwyższa się np. cenę wody i ścieków. Oburzeni pojawią się też w Myślenicach, obalą ten system kolesiostwa i układów.

  38 2 Odpowiedz
 • 19 paź 2011

  On na zastępce??!! Nie potrafi sobie poradzić z kilku procentowym bezrobociem w powiecie a chce współrządzić gminą??!! Z tej mąki chleba nie będzie

  42 5 Odpowiedz
 • 19 paź 2011

  Ehhh... Znowu to powtórzę, pewno jeszcze nie ostatni raz..
  Byłby Kielan - Byłby św. spokój.

  39 16 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Sprawa jest prosta Kęsek zastępcą burmistrza, Bisztyga dyrektorem urzędu pracy, no i wszyscy zadowoleni:)

  36 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  camel nie rozśmieszaj mnie.

  byłby kielan, byłby sawicki :) tyle w temacie

  22 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Jakaś nowa moda zaczęła w Myślenicach panować (istna zaraza).Zwalniają pracowników, redukują etaty a potem powołują z-ców burmistrza, dyrektorów i kierowników nieudaczników). Ktoś tam wcześniej dobrze zauważył "zaczynamy szopkę noworoczną"

  31 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  citizen napisał: Sprawa jest prosta Kęsek zastępcą burmistrza, Bisztyga dyrektorem urzędu pracy, no i wszyscy zadowoleni:)

  Pan Bisztyga ma taką posadkę że tobie się w głowie nie mieści,
  nie wieżę żeby w takie bagno wchodził:)

  20 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Ogłaszam przetarg na nowe stanowisko dla pana Bisztygi...!czekam na propozycje..będziemy mieć nowego UTRZYMANKA w urzędzie pana niezbędnego zastępcę.. Co nas jeszcze zaskoczy?

  16 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Chociaż Bisztyga jest aktualnie bezrobotny to stanowisko w urzędzie pracy pasuje jak złoto :-)

  23 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Niech się Pan Burmistrz cieszy że poseł "Jabłuszko" dostał się do sejmu bo dla niego też musiał by szukać odpowiedniej "posadki"

  40 Odpowiedz
 • 19 paź 2011

  kesek na zastepce to wielkie nieporozummienie ale swoj swojego zawsze pozna

  25 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  kierowniczkę MOPS-u na drugiego vice:)

  30 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  [quote=gość: Piaskowy Dziadek] Niech się Pan Burmistrz cieszy że poseł "Jabłuszko" dostał się do sejmu bo dla niego też musiał by szukać odpowiedniej "posadki" [/quote]
  Toż właśnie dlatego czekano do wyborów, bo jak DP donosił jakiś czas temu doszło do ugody między posłem a ostrym - jeśli Łatas nie przeszedłby w wyborach, miał zostać wiceburmistrzem.

  23 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Niech pan burmistrz wezmie sobie wszystkich do siebie, nie tylko pana Kęska. Został mu jeszcze pan Urbański, pani Werner i inne ciekawe przypadki.

  34 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Słysze juz rechot historii

  29 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  [quote=gość: podopieczny mopsu] kierowniczkę MOPS-u na drugiego vice:) [/quote]
  Wypluj te słowa! Dość już ta gmina udręczona to jeszcze kolejna plaga!!!

  27 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Szanowny Panie Kęsek.Pan naprawdę chce być zastępcą Burmistrza? Proszę się zastanowić.Poczytać co ludzie myślą o Panu Burmistrzu. Czy nie lepiej z podniesiona głową spacerować po mieście? Trochę mniej kasy, ale i mniej wstydu, kłopotów i utarczek ze zmęczonymi ludźmi.

  36 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Czas pokaże

  18 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Przykro patrzeć i przykro słuchać co się w tym mieście wyrabia. Takiego kumoterstwa i poplecznictwa dawno władza nie pokazała.

  32 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Czy jako pracodawca (bo przecież podatnik) mam coś do powiedzenia w tej kwestii ??!!!!

  Jeśli tak to powiem krótko - jestem na NIE !

  31 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  żeby było na kogo zwalić ewentualną winę "w razie czego"

  23 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Pan były Senator chyba ciut wyżej:)

  18 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Żałosne, nic tylko się wyprowadzić z tych Myślenic. Nic dodać nic ująć.

  21 3 Odpowiedz
 • 19 paź 2011

  zamiast oszczędzać bo podobno ciężkie czasy nadchodzą po wyborach wygranych przez PO to zatrudnia się zastępce, zawsze będzie na kogo zwalić winę :)

  BTW: gdzie są wyborcy Pana Ostrowskiego i co oni na to?

  23 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  statystyki się zmieniły czas uciekać

  22 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Żenada !!!
  Ilu jeszcze członków rodziny, znajomych, kolegów przyjaciół pana Burmistrza w tym grajdołku (czyt. UMiG) będzie zatrudnionych !!!!! Podatników gnębi się co roku podwyżką podatku od nieruchomości, a tu lekko ręką tworzy się kolejne stanowiska,.
  Kto Panu pozwala na nowe stanowiska wydawać Nasze !!!(pochodzące w dużym stopniu z pod. od nieruch.) pieniądze, lekką ręką wydawać.

  31 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  A nie pamiętają krzykacze wam podobni jak przed wyborami i dużo wcześniej wytykali Ostremu że nie ma żadnego zastępcy i że sam chce rządzić by mu nikt nie patrzył na ręce i mieszał w decyzjach.

  Ale z was chorągiewki od siedmiu boleści. Jedno wielkie krzykactwo i pieniactwo. Żenujący jesteście.

  14 27 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Macieju Ostrowski i Mieczysławie nie idźcie tą drogą...:-)

  27 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  Do bastion
  To przeanalizuj sobie może budżet Naszej Gminy zobacz planowany deficyt, zobacz planowaną wysokość zaciągniętych pożyczek, zobacz ile mamy do oddania w związku z wykupem obligacji !!!
  Przejrzyj to dokładnie i przelicz sobie wynagrodzenie wiceburmistrza i pomnóż razy 2 miesiące i dodaj to do planowanych wydatków roku 2011 (bo to oczywiście w budżecie nie było ujęte). Ponadto policz ile miesięcy będzie urzędował przyszły "wice" i pomnóż przez planowane dla niego wynagrodzenie.

  Może ty masz ochotę ze swoich pieniędzy utrzymywać dodatkowy etat, ale nie JA !!!, ani moje dzieci czy wnuki, bo oczywiście trzeba będzie w budżecie 2012 doliczyć dodatkowe wydatki z tyt. wynagrodzenia "wice", a jeśli nie podwyżką podatków(czyli bezpośrednio nas obciążą) to poprzez zwiększenie deficytu, który (pośrednio) ktoś spłacić będzie musiał. A że deficytu w rok i pewnie 10-20 lat nie uda się spłacić, bo zamiast maleć cały czas szybuje, to Nasze dzieci i wnuki będą miały co spłacać.
  A skoro gmina dała radę funkcjonować bez wiceburmistrza to po "kiego grzyba" tak nagle jest potrzebny ???

  28 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  układy, układziki i przebiegłe fortele są u nas na porządku dziennym
  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182687-wiceburmistrz-bez-nazwiska.html

  25 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  [quote=gość: stonowany] układy, układziki i przebiegłe fortele są u nas na porządku dziennym
  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182687-wiceburmistrz-bez-nazwiska.html [/quote]

  Ten dziennikarzyna od siedmiu boleści pisze już takie bzdury że nawet śmiesznym już być przestał:

  cyt:
  "Czy Maciej Ostrowski czuje się po wyborach jak ryba w wodzie? Tego nie wiadomo, choć przepadł popierany przez niego senator, a do Sejmu nie dostała się partia kolegi ze studiów. Wiemy za to, że wije się jak piskorz, żeby uchować w tajemnicy nazwisko swojego (przyszłego) zastępcy."

  A co powie ten niedoinformowany dziennikarzyna na to:

  http://miasto-info.pl/myslenice/2853,myslenice-kesek-zastepca-ostrowskiego.html

  Artykuł z 8.08.2011, po którym od razu widomym było kto zostanie wice ?

  Półtrak to taki pół-dziennikarzyna z tylko połowicznymi wiadomościami.

  8 20 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 paź 2011

  O JAKIEJ TO GOSPODARNOŚCI MOWA. BURMISTRZ ZLIKWIDOWAŁ PLAC BUSÓW Z KTÓREGO TO MIAŁ 12 TYŚ. MIESIĘCZNIE, A MÓGŁBY MIEĆ WIĘCEJ, A PREFERUJE MPK ŁÓDŹ I KOŹMIŃSKIEGO GDZIE PODATKI PÓJDĄ POZA GMINĘ I CHCE DOTOWAĆ UPADAJĄCĄ FIRMĘ, KTÓRA UDAJE ŻE RATUJE TRANSPORT W MYŚLENICACH.
  PARANOJA. BURMISTRZ DO DYMISJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII.

  27 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 paź 2011

  jako zastępca ? burmistrz cuś kombinuje

  19 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 paź 2011

  I po co tyle krzyku teraz a gdzie Państwo byliście jak były wybory?
  Trochę za pużno obudziliście się,teraz to tylko posprzątać.

  18 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 paź 2011

  [quote=gość: stonowany] układy, układziki i przebiegłe fortele są u nas na porządku dziennym
  http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1182687-wiceburmistrz-bez-nazwiska.html [/quote]

  U nas ? Co masz na myśli ? chyba w Polsce bo wszedzie tak jest w Polsce , w kazdym miescie małym i dużym w UMIG , w UG itd sa tylko znajomi, wiec nie ma co liczyc na poprawe poprostu przyzwyczajmy sie do tego :( my zwykłe szaraki tego nie zmienimy

  11 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 paź 2011

  [quote=gość: lol] I po co tyle krzyku teraz a gdzie Państwo byliście jak były wybory?
  Trochę za pużno obudziliście się,teraz to tylko posprzątać. [/quote]

  O czym ty mowisz wogóle . Zarówno jeden jak i drugi ma kolegów kolezanki siostry etc. wiec to normalne ze beda znajomi nie wazne czy bedzie Ostrowski burmistrzem czy ktos inny - kazdy ma znajomych i czym predzej znajda sie w UMIG . Co ty myslisz ze jak bedzie inny burmistrz to nie bedzie tam jego znajmoych -heheh naiwny

  5 16 Odpowiedz
 • 20 paź 2011

  Jacy wyborcy, taki burmistrz i jego zastępca...

  23 8 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2011

  [quote=Mysleniczanin007] Jacy wyborcy, taki burmistrz i jego zastępca... [/quote]

  Jacy kandydaci na burmistrza każdy widział. Wybory demokratyczne pokazały co są warci kontrkandydaci i wszyscy którzy ich popierali - krzykactwo, zrzędzenie i ty jako przykład.

  7 17 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2011

  Jezus Maria!
  Ostrowski, czego Ty jeszcze nie zrobisz temu miastu?

  18 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2011

  [quote=khaike] On na zastępce??!! Nie potrafi sobie poradzić z kilku procentowym bezrobociem w powiecie a chce współrządzić gminą??!! Z tej mąki chleba nie będzie [/quote]

  nasza gmina upada coraz bardziej, coraz większe zadlużenie na w większości nietrafione inwestycje potrebne głównie do przecinania wstęgi i umieszczania ich zdjęć w folderach wyborczych!!!
  dokąd to wsztstko zmierza. czy my mieszkańcy już sie nie liczymy?

  18 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 paź 2011

  Teraz dopiero zaczną w2ychodzić jaja zobaczcie ostatnie sprawy e Krakowie ,do wyborów było cicho0 a teraz okazuje się że miastu grozi bankructwo. Czy vice burmistrz nie jest potrzebny po to aby w razie czego było na kogo zwalić winę????

  9 1 Odpowiedz
 • 21 paź 2011

  Zacofany to nie tak. Tylko pomyśl... Kto będzie sprawował władzę gdyby "przypadkiem" zabrało, przepraszam zabrakło burmistrza? A idą ciężkie dla niego czasy, oj ciężkie. Vice jest gwarancją kontynuacji programu w razie nieobecności szefa.

  9 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2011

  No to muszą powołać jeszcze wicedyrektor Mokisu, bo co będzie jak przypadkiem niedługo zabio, przepraszam zabraknie panienki Anitki. Pewnie Morawski nie podoła.

  11 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2011

  A ja jestem ciekaw jak Reakcja podsumuje wyniki ankiety, póki co to na NIE jest 65%.

  Kiedy Red-akcja ogłosiła ankietę kto za i przeciw budowie ronda w Śródmieściu wypadła następująco:

  W jednej z naszych ankiet pytaliśmy, czy budowa w tym miejscu ronda rozwiąże problem komunikacyjny miasta. Spośród ankietowanych 63% twierdziła, że tak, 31% było innego zdania, a 6% nie potrafiło odpowiedzieć na to pytanie.

  link - http://miasto-info.pl/myslenice/2748,rondo-srodmiescie-wojewoda-uchylil-pozwolenie-na-budowe.html

  jak widać - starosta podpiął się pod te wyniki i na nich "bazuje" - w swoich wypowiedziach i działaniu podpiera się nimi.

  Czy burmistrz podeprze się wynikami tej ankiety i podejmie "stosowne" decyzje ???????????????????????????????????

  7 1 Odpowiedz
 • profesor profesor 22 paź 2011

  [quote=gość: veto VICE B.] A ja jestem ciekaw jak Reakcja podsumuje wyniki ankiety, póki co to na NIE jest 65%.

  Kiedy Red-akcja ogłosiła ankietę kto za i przeciw budowie ronda w Śródmieściu wypadła następująco:

  W jednej z naszych ankiet pytaliśmy, czy budowa w tym miejscu ronda rozwiąże problem komunikacyjny miasta. Spośród ankietowanych 63% twierdziła, że tak, 31% było innego zdania, a 6% nie potrafiło odpowiedzieć na to pytanie.

  link - http://miasto-info.pl/myslenice/2748,rondo-srodmiescie-wojewoda-uchylil-pozwolenie-na-budowe.html

  jak widać - starosta podpiął się pod te wyniki i na nich "bazuje" - w swoich wypowiedziach i działaniu podpiera się nimi.

  Czy burmistrz podeprze się wynikami tej ankiety i podejmie "stosowne" decyzje ??????????????????????????????????? [/quote]

  a w jaki sposob ma podsumowac? skoro jej wynik wskaze na to ze 60% bylo przeciwko to przeciez nie wyobrazam sobie ze napisza ze bylo inaczej. dziwne pytania zadajesz

  3 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2011

  Dziś stanowiska urzędnicze i polityczne traktowane są nie jako służba społeczeństwu (takich jest niewielu o ile w ogóle są), ale jako sposób na dorobienie się na całe życie, na takim poziomie ustalono pensje posłów, senatorów, ministrów, burmistrzów, wójtów itp. a ustalali oczywiście politycy (w swoim własnym interesie). Jaka jest jedna z przyczyn kryzysu? Nikt tego w mediach nie powie: przerost biurokracji i olbrzymie sumy przeznaczane dla urzędników - to oni decydują ile my mamy im wypłacić z naszych pieniędzy; ten system to nieporozumienie. Nie dość na tej pensji - zdobyte już stanowiska służą urzędnikom i politykom do perfidnego bo zakamuflowanego okradania społeczeństwa i spekulacji finansowych http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/gucci-w-davos,1593474,3439 . A my głosujemy jak naiwne dzieci. Jeden urzędnik więcej w Myślenicach za nie małe pieniądze? - Pytam DLACZEGO!?

  12 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 paź 2011

  Diękuję redakcji za usunięcie mojego wpisu.

  8 2 Odpowiedz
 • 22 paź 2011

  [quote=gość: oburzony] ... Jeden urzędnik więcej w Myślenicach za nie małe pieniądze? - Pytam DLACZEGO!? [/quote]

  Bo nas na to stać. Myślenice to "bardzo hojna gmina". Proszę tylko zwrócić uwagę jak "zmieniła" sie dotacja z gminy dla MOKiS'u i wszystko będzie jasne. My jako społeczeństwo jesteśmy zmuszeni utrzymywać nierentowne instytucje, choć nikt nie rozlicza ich z działalności choćby na rzecz lokalnej społeczności. A największe nieroby z nich to Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta i Gminy. To pierwsze mogło by nie istnieć a w urzędzie miasta połowa mniej osób zrobiła by tą samą robotę. Niech Wam Ostrowski, Piskorski czy Grabowski napisze jak wyglądają urzędy takich małych gmin w Niemczech czy we Francji...

  Pozwolę sobie wrzucić wypowiedź JK Mikke na ten temat, którą zapożyczyłem z forum - wątek o Pcimiu "Zachować czy sprzedać" Polecam lekturę.
  http://www.se.pl/wydarzenia/opinie/skrzynia-z-kasa_157145.html

  13 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 paź 2011

  zastępca jest po to żeby Ostrowski miał wtyki w urzędzie jak juz nie będzie burmistrzem

  11 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 paź 2011

  Wyniki ankiety mówią za nas-podatników......

  5 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 paź 2011

  Ludzie o co tyle szumu. MyŚlenice to mały grajdołek, gdzie sie wszyscy znajĄ. Powiedzcie szczerze jak wy dostaliście swoje etaty? wysyłając CV? czy szukając pociotek? Gdyby dokonać przeglądu, kaŻda szkoła, urząd, zakład itd. to klany rodzinno - przyjacielskie. zatem złota mysl: MIAST PSIOCZYĆ, POSZUKAJ WUJKÓW I CIOTEK NA STANOWISKACH I ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z ODPOWIEDNIMI LUDŹMI. SATYSFAKCJA GWARANTOWANA.

  4 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 paź 2011

  mysleniczanin 007 czy jak ci tam. czemu ty całe zycie jestes niezadowolony? dalej do ciebie nie doszło, że kielan został zmiażdżony w wyborach??

  i jeszcze jedno. czy to nie własnie pan kielan podczas wyborów mówił, ze vice burmistrz jest potrzebny?!

  2 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 paź 2011

  paranoja p burmistrzu radni czas sie podac do dymisi jesli nie potraficie rzadzic w tej gminie nic sie nie oplaca waszym zdaniem teraz czas na likwidacie przeczkoli jakos wsasiednich gminach sie da i to ju od dawna nie tylko 5h darmowe ale potrafili zalatwic posilki oraz zajecia dodatkowe za darmo tylko u nas komus zalerzy by nasze dzieci wyrosly na debili .smieci woda kolekyor oczywiscie drorzej niz nisz wszedzie bo sie nie oplaca nie potraficie rzadzic to wjazd w tej gminie zyje sie ludzia coraz gorzej a wy macie to gleboko w dupie

  6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  28 paź 2011

  Od buka
  Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.
  Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,
  Lecz kiedy jej nima
  Samotnyś jak pies.

  Kabaret starszych panów - Rodzina

  7 Odpowiedz

Zobacz więcej