Harbutowice

Wandale w Harbutowicach. Ktoś wybił szyby w czterech wiatach przystankowych

Wandale w Harbutowicach. Ktoś wybił szyby w czterech wiatach przystankowych
Fot. fb.com/gminasulkowice

Nieznani sprawcy wybili szyby w czterech przystankach na terenie Harbutowic. Sprawa została zgłoszona na policję, a wandale pozostają nieuchwytni

 

„Co kieruje ludźmi, by w tak niechlubny sposób postępować?” – pytają władze gminy Sułkowice w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych. Jak się okazuje w Harbutowicach nieznani sprawcy lub sprawca zniszczył szyby w czterech wiatach przystankowych.

„Wczoraj zgłoszony został kolejny akt wandalizmu. Przykre jest to, że teraz zamiast inwestować w miejscowość, trzeba będzie zapłacić za skutki chuligańskiego wybryku” – komentują władze gminy.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • 25 lip 2023

  Jak to jest, że wcześniej w Sułkowicach były służby nocne Policji i mieli dwa radiowozy na stanie. Takie gnojki nie podskoczyły bo jak nie jeden radiowóz to drugi ich dorwał i przetrzepał dupę pałami i był spokój bo się gnoje bali. Chcieliście ludzie demokracji to macie i dobrze Wam tak. Pytanie brzmi komu to przeszkadzało. Chyba rodzicom tych darmozjadów.

  19 Odpowiedz
 • 26 lip 2023

  „Co kieruje ludźmi, by w tak niechlubny sposób postępować?
  Nie wiem. Może na przykład takie komentarze jak ten zacytowany, które tylko podkręcają takie zachowanie? Jakbym był potencjalnym sprawcą, to beczka toczyłaby się w najlepsze.
  Dochodzi do tego raczej niska szkodliwość społeczna czynu. Więc, jeżeli nie występuje tutaj niemałe ryzyko ponurych skutków, to czym się ma wandal przejmować?

  1 8 Odpowiedz
 • Pablo 26 lip 2023

  A może ktoś chciał zwrócić uwagę na te te wiaty, bo patrząc na te załączone fotki, to one niby nowe, a jednak... zaniedbane. Trawsko po kolana, a na drugiej do porządku i takiej, nazwijmy to: "miejskiej czystości przystanków", też daleko...

  Żeby była jasność - sposób działania godny potępienia, bo to bezdyskusyjnie akt wandalizmu, ale.. z tymi szybami oba miejsca wyglądają i tak, na totalnie zaniedbane.

  7 3 Odpowiedz
 • 26 lip 2023

  Co za przyglup buduje szklane wiaty w takich miejscach ? Tak ze nima sie co dziwowac.

  5 Odpowiedz

Zobacz więcej

Harbutowice. Ruszył remont drogi
Harbutowice 0

Harbutowice. Ruszył remont drogi

Trwa przebudowa drogi gminnej na działce nr 621 w Harbutowicach przy tzw. Głębcu   Rozpoczęły się prace związane z przebudową drogi gminnej na działce nr 62...