Myślenice

Myślenice. Na płycie Rynku powstaje scena. W weekend czekają nas koncerty i zmiany w organizacji ruchu

Myślenice. Na płycie Rynku powstaje scena. W weekend czekają nas koncerty i zmiany w organizacji ruchu

W weekend na płycie Rynku odbędą się koncerty w ramach „Lata z Radiem”. Koncerty wiążą się z ograniczeniami w ruchu. Które ulice i w jakich godzinach zostaną zamknięte?

 

Od rana na płycie myślenickiego Rynku trwa rozkładanie sceny. To na niej w weekend wystąpią gwiazdy „Lata z Radiem” organizowanego przez Program Pierwszy Polskiego Radia.

W Myślenicach wystąpi Piotr Cugowski oraz zespół Red Lips. W trakcie całodniowego wydarzenia odbędzie się też piknik rodzinny oraz audycje organizowane przez radiową "jedynkę". 

Koncerty oznaczają zmiany w organizacji ruchu, szczególnie w obrębie Rynku. Jak informuje UMiG: ulica Kościuszki będzie całkowicie zamknięta dla samochodów w sobotę 5 sierpnia od godz. 14:00 do 23:00. Z użytku zostają wyłączone parkingi przed magistratem, za budynkiem UMiG i przy budynku "Sokoła".

Zakaz wjazdu nie dotyczy służb, mieszkańców oraz wykonawców wraz z obsługą techniczną. „Wjazdówki wydane mieszkańcom oraz przedsiębiorcom na okres trwania wydarzeń: „Smyk Fest 2023” oraz „Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023” pozostają ważne do końca sierpnia bieżącego roku, czyli także w trakcie imprez „Lato z Radiem 2023” oraz „Roztańczona Polska”.” – czytamy w urzędowym komunikacie.

Komentarze (6)

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...