Piłka nożna

Myślenice. Rusza nabór do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice

Myślenice. Rusza nabór do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice

Szkółka piłkarska Orliki Myślenice zaprasza dzieci urodzone w latach 2017-2019 na trening naborowy, podczas którego dzieci mogą wstąpić do szeregów szkółki i rozpocząć swoją piłkarską przygodę!

Trening odbędzie się w sobotę, 9 września, o godz. 11:00 na obiektach Orła Myślenice przy ul. Burmistrza Andrzeja Marka 7 w Myślenicach.

- Zapraszamy na trening naborowy oraz do zapisów do szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice. Szkolimy dzieci w wieku od 5 do 12 lat, zapewniamy profesjonalną kadrę trenerską, nowoczesny sprzęt treningowy, autorski program oraz między innymi specjalistyczne treningi bramkarskie, szkolenie indywidualne, czy treningi motoryczne. W czasie ferii i wakacji organizujemy też wyjazdy na obozy, czy też półkolonie w Myślenicach. Dzieci trenując razem z nami mają niepowtarzalną okazję na poprawę swojej sprawności fizycznej, uczą się funkcjonować w grupie, a także rozwijają swoje umiejętności ucząc się przez zabawę i współzawodnictwo – mówią trenerzy szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice.

Na trening naborowy należy dopasować strój dziecka do warunków pogodowych oraz założyć wygodne buty – niekoniecznie muszą to być od razu korki czy turfy, ale po prostu buty, w których bawi się na polu. Pozostałe informacje przekażemy na miejscu podczas treningów – zapraszamy!

Szczegóły dotyczące naborów znajdziecie na plakatach, a zapisy na półkolonie prowadzimy na adres mailowy: orliki.myslenice@gmail.com.

Powiązane tematy

Zobacz więcej